25 лютого 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • Робота спостережної комісії РДА
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  Середа, 30 травня 2012 08:24

  Структурні підрозділи райдержадміністрації

  pidrozdil1. Апарат районної державної адміністрації

  Відділ аналітичної, організаційної  роботи та інформаційних технологій – Осоховська Світлана Леонідівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т. 2-13-86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу:
  Здійснює організаційне забезпечення та проводить перевірки виконання на території району Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади.
  Проводить за дорученням голови районної державної адміністрації перевірки діяльності управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих органів рад з питань, що належать до компетенції відділу, вивчає і узагальнює досвід роботи цих органів, надає їм необхідну допомогу в межах і порядку, встановлених законодавством.

  Підтримка постійного зв'язку з партіями та громадськими об'єднаннями, одержання інформації щодо їх діяльності, її узагальнення та аналіз. 
  Посилення взаємодії органів влади з політичними партіями, громадськими організаціями та формуваннями, підготовка необхідних матеріалів щодо використання потенціалу громадських організацій у вирішенні соціально-економічних проблем району, інформаційне забезпечення внутрішньої політики в районі, сприяння діяльності засобів масової інформації (преса, радіо, телебачення), надання їм інформаційної та методологічної допомоги у висвітленні питань діяльності органів державної влади. Основними завданнями відділу є сприяння взаємодії райдержадміністрації, її структурних підрозділів з партіями, рухами, фондами та іншими громадськими організаціями, сприяння діяльності засобів масової інформації, надання їм методичної та інформаційної допомоги у висвітленні питань діяльності органів державної влади. 
  Вивчає громадську думку щодо питань, які входять до компетенції органів місцевої влади.

  Забезпечення проведення в районі державної політики у сфері інформатизації, визначення пріоритетних напрямів розвитку процесів інформатизації. Організація в установленому порядку збору, прийому-передачі та первинної обробки інформації у електронному форматі, необхідної для забезпечення діяльності апарату районної державної адміністрації. Підготовка нормативно-правових документів райдержадміністрації для регулювання процесів інформатизації в районі.

  Головний спеціаліст з питань персоналу - Корінецька Олена Юріївна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т. 2-13-86.

  Основні завдання головного спеціаліста:

  Реалізація державної політики з питань кадрової роботи та державної служби в апараті райдержадміністрації та контроль за її виконанням у структурних підрозділах райдержадміністрації.
  Здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту.
  Задоволення потреби в кваліфікованих кадрах та їх ефективне використання. Прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар'єри, забезпечення їх безперервного навчання. Документальне оформлення проходження державної служби та трудових відносин.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців – Севастян Тарас Анатолійович, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т. 4-01-05, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
  Основні завдання відділу:
  Організаційна підтримка, забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань створення і ведення реєстру.
  Здійснення контролю за виконанням актів розпорядника Реєстру.

  Відділ документообігу та контролю – Яцько Людмила Петрівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т/ф. 2-11-52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є здійснення єдиного порядку документування і роботи з документами райдержадміністрації відповідно до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації на основі використання сучасної обчислювальної техніки, автоматизованої технології роботи з документами та скорочення кількості документів, забезпечення чіткої організації контролю за строками проходження і виконання документів, надання методичної допомоги з цих питань управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та відділам її апарату.
  Здійснює контроль за виконанням Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Глави Адміністрації Президента України, актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації, за станом роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад, а також аналізу причин порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

  здійснює контроль за розглядом письмових і усних звернень, надісланих структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, іншим виконавцям;

  - згідно з планом роботи здійснює перевірки стану роботи із зверненнями громадян  у відділах, структурних  підрозділах  райдержадміністрації, виконкомах рад району, підприємствах, установах, організаціях  району;

  - надає методичну  і практичну допомоги відділам  і структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам міських, селищних та сільських рад в організації роботи із зверненнями громадян та їх особистого прийому;

  - бере участь  у проведенні  семінарів-навчань відповідальних працівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів районної державної адміністрації за роботу із зверненнями громадян;

  - проводить відповідний моніторинг/аналіз надходження звернень громадян та підготовку для подання голові райдержадміністрації пропозицій щодо розв’язання проблем, які мають державне та суспільне значення;

  - відповідає за організацію  особистого прийому громадян,  виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання головою, першим заступником, заступниками голови райдержадміністрації.

  Відділ фінансового та юридичного забезпечення – Грищук Оксана Степанівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т.2-15-80 

  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю.

  Основними завданнями є організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов'язків, здійснення пропаганди чинного законодавства.

  Здійснення контролю за виконанням законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Глави Адміністрації Президента України, актів центральних органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, а також аналізу причин виникнення порушень у виконанні вимог зазначених документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

  Головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи - Сорока Олена Степанівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т.

  Основні завдання сектора: Основними завданнями є планування та здійснення заходів, спрямованих на своєчасне проведення мобілізації, переведення місцевих органів державної виконавчої влади і об'єктів народного господарства району на режим роботи в умовах особливого періоду, а також сталого їх функціонування в цих умовах.

  Проводення заходів щодо запобігання розголошення таємної інформації та випадків втрати матеріальних носіїв цієї інформації, заволодіння таємною інформацією іноземними державами, іноземними юридичними особами , іноземцями, особами без громадянства України, яким не надано допуск до неї.

  Забезпечення заходів режиму секретності під час виконання всіх видів робіт, пов'язаних з державною таємницею.

   

  Структурні підрозділи районної державної адміністрації

  Відділ регіонального  розвитку –  Кусевич Павло Юрійович, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Незалежності, 2,  т. 2-14-60, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Відділ  агропромислового розвитку - Камоцька Оксана Йосипівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання управління:
  Основними завданнями управління є організація виробництва і закупівлі сільськогосподарської продукції та продовольства для регіональних потреб, економічний аналіз та прогнозування стану розвитку сільського господарства, харчової та переробної промисловості на рівні району, здійснення моніторингу аграрної реформи, сприяння демонополізації виробництва і розвитку конкуренції, розвиток ринкової інфраструктури, створення рівних умов для розвитку всіх форм власності та господарювання в агропромисловому виробництві, надання методологічної допомоги сільськогосподарським підприємствам у процесі їх реформування, забезпечення виконання державних та регіональних програм соціального розвитку села.

  Відділ економічного розвитку і торгівлі - , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     

  Основні завдання відділу: реалізація державної та регіональної економічної політики, сприяння комплексному соціально-економічному розвитку району, удосконаленню розміщення продуктивних сил, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв'язків, проведення державної політики в галузі ціноутворення.

  Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства - , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання сектору: забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства на території району.
  Аналіз стану містобудування на території району, організація розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації; координація діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території, поліпшення їх архітектурного вигляду та забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури.

  Сектор розвитку інфраструктури, будівництва та туризму - , т. 2-10-61, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання сектору: забезпечення на території району державної політики у промисловості, паливно-енергетичному комплексі, галузях транспорту та зв'язку.
  Участь у розробці та виконання державних і регіональних програм розвитку промисловості, галузей транспорту та зв'язку.
  Участь у реалізації державної інвестиційної та інноваційної політики у промисловості, енергозбереженні, транспорті і зв'язку.
  Участь у визначенні поточної та перспективної потреби у продукції, що виробляється, і послугах, що надаються підприємствами промисловості, галузей транспорту та зв'язку на звонішньому та внутрішньому ринках, розробленні програм, спрямованих на випуск імпортозамінної продукції, популяризація ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів.

  Управління соціального захисту населення – Дідух Григорій Степанович, т. 2-18-94, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання управління:
  Основними завданнями управління є забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення, удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців.
  У межах своєї компетенції бере участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання.
  Забезпечення працевлаштування інвалідів, сприяння здобуттю ними освіти і кваліфікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території.

  Управління фінансів – Ковальчук Валентина Володимирівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т. 2-17-41, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання управління:
  Основними завданнями управління є підготовка проекту і організація виконання бюджету, реалізація державної фінансової, бюджетної та податкової політики на території району, підготовка пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах економіки району, фінансового забезпечення державних гарантій по соціальному захисту населення, розробка пропозицій по удосконаленню діючих форм фінансових взаємовідносин держави з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат, забезпечення дотримання законодавства у фінансовій сфері на території району.

  Відділ освіти, культури, молоді та спорту – Білик Віктор Іванович, т/ф. 2-11-93, т. 4-01-02
  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є реалізація державної програми в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району, створення умов для реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти, здійснення управління навчальними закладами, що знаходяться в межах відповідної території і належать до сфери управління державної адміністрації та координація роботи цих навчальних закладів.

  Забезпечення на території району державної політики з питань сім'ї, дітей та молоді, фізичної культури і спорту.
  Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім'ї, дітей і молоді, розвитку фізичної культури і спорту, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді, запобігання насильству в сім'ї.
  Сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні.
  Сприяння молодіжним і дитячим громадським організаціям федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім'ї, дітей та молоді, фізичної культури і спорту.

  Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі культури у відповідності до "Основ законодавства України в галузі культури", управління на території району закладами, установами і організаціями культури, що належать до комунальної власності, координації діяльності таких же закладів, що не належать до комунальної власності. 
  Здійснення в установленому порядку та існуючої системи в галузі культури кадрової політики, пов'язаної із розстановкою, навчанням і раціональним використанням кадрового потенціалу в інтересах реалізації державної політики в галузі культури в районі. 

  Служба у справах дітей – Шеремета Інна Василівна, 45701, Волинська обл., м. Горохів, вул. Шевченка, 17, т. 2-16-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
  Основні завдання служби:
  Основними завданнями служби є здійснення соціального захисту дітей, організація роботи із запобігання дитячій бездоглядності, жорстокого поводження з дітьми, вирішення питання влаштування дітей до сімейних форм виховання (під опіку (піклування), прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, усиновлення), ведення справ з опіки, піклування над дітьми, усиновлення дітей

  Архівний відділ – Гриневич Олена Іванівна, т. 2-18-39
  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району.
  Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства.
  Забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їх інформації.

  Відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг   - Іванюк Віра Радіонівна, т. 4-01-70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу:
  Надання суб'єкту господарювання вичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру для започаткування та провадження господарської діяльності.
  Прийняття від суб'єкта господарювання документів, необхідних для одержання документів дозвільного характеру та організація видачі суб'єкту господарювання документів дозвільного характеру.
  Контроль за додержанням посадовими особами місцевих дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру.
  Формування та ведення реєстру документів дозвільного характеру.
  Інформування посадової особи, якій він підпорядковується, а також територіального органу спеціально уповноваженого органу про порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру посадовими особами місцевих дозвільних органів.
  Забезпечення формування та зберігання дозвільної справи.

  Забезпечення виконання завдань та доручень керівництва райдержадміністрації з питань забезпечення організації надання якісних адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Забезпечує ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Забезпечує прийом та видачу документів, пов'язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, взяттям та облік безхазяйного нерухомого майна, надання відомостей з Державного реєстру прав.

   

  Переглядів 12217 Останнє редагування Понеділок, 15 червня 2020 16:50
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua