25 вересня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
  • Керівництво
  • Влада і громадськість
    Регуляторна політика
    Порядок реєстрації
    Прес-центр
    Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Каталог послуг
  • Відкриті дані
  • Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Виборець має знати!
  • Відділ статистики інформує
  • Соціальний захист населення
  • Оголошення
  • Зайнятість населення
  • Громадська рада при РДА
  • Управління юстиції
  • Децентралізація влади
  • РДА звітує
  • Центр надання адмін послуг
  • Правове забезпечення
  • Казначейська служба інформує
  • Ресурсний центр громад
  • Вивчення громадської думки
  • Очищення влади
  • Перелік земельних ділянок
  • Мобілізація
  • Допомога армії
  • Контрактна армія
  • Електронне звернення
  • АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2017 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30  
    Четвер, 22 листопада 2012 08:16

    Дошкільні та освітні навчальні заклади

    schoolНавчальні заклади нового типу
     
     
     п/п
     Назва закладу
      
    Адреса закладу
     Телефон, електронна адреса
     Директор
     1 Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" м.Горохів  45700 м.Горохів вул.Грушевського, 5а
      (03379)21-8-71 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Зінчук Володимир Володимирович
     

    Навчальні заклади І-ІІІ ступенів
     
     № п/п   
    Назва закладу

     Адреса закладу
     Телефон, 
    електронна адреса

     Директор
     1 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м.Берестечко 45765 м.Берестечко вул.Козацька, 17  (03379)95-2-76 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мороз Надія Дмитрівна 
     2 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів  45700 м.Горохів вул.Лисенка, 26  (03379)21-3-87  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Савчук Віктор Миколайович 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Мар'янівка   45744 смт.Мар'янівка вул.Соборна, 3 (03379)90-2-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Осоховська Ольга Богданівна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Сенкевичівка  45750 смт.Сенкевичівка вул.Шевченка, 23а  (03379)99-7-93  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Долонська Галина Степанівна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Борочиче  45742 с.Борочиче вул.Шкільна, 5  (03379)90-2-55  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Калахан Марія Сергіївна 
     6 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Брани  45746 с.Брани вул.Центральна, 2  (03379)93-7-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мороз Тамара Макарівна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Бужани  45770 с.Бужани вул.Шкільна, 1   (03379)93-5-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Шевчук Тетяна Іванівна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Вільхівка  45723 с.Вільхівка вул.Шкільна, 5  (03379)93-8-31  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мартинюк Леонід Володимирович 
     Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Горішнє 45756 с.Горішнє вул.Шкільна, 2  (03379)97-7-38  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Маслічук Марія Іванівна 
    10  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Звиняче  45725 с.Звиняче вул.Шкільна, 6  (03379)92-2-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Ройко Петро Миколайович 
    11  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Колодеже  45751 с.Колодеже вул.Шкільна, 3  (03379)93-3-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мигляс Світлана Володимирівна 
    12  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Лобачівка  45760 с.Лобачівка вул.Шкільна, 10  (03379)94-5-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Сторожук Раїса Євгенівна 
     13 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Мерва  45766 с.Мерва вул.Б.Хмельницького, 4  (03379)97-5-85 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
    Гримайло Петро Павлович 
     14 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Мирне  45711 с.Мирне вул.Шкільна, 22  (03379)92-3-36  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Климковецька Вікторія Миколаївна 
     15 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Новосілки  45754 с.Новосілки вул.Шкільна, 2  (03379)92-5-38  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Стасевич Лілія Олександрівна 
    16  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Озерці  45722 с.Озерці вул.Шкільна, 8  (03379)99-2-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Дядюк Руслана Іванівна 
    17  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Печихвости  45734 с.Печихвости вул.Шкільна, 1  (03379)98-2-40  Пашкевич Лариса Ігорівна 
    18  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Підбереззя  45730 с.Підбереззя вул.Центральна, 7   (03379)92-6-17 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Колесник Людмила Василівна 
     19 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Перемиль  45763 с.Перемиль вул.Шкільна, 25   (03379)97-9-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Пушкар Тамара Григорівна 
    20  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Угринів  45715 с.Угринів вул.Шкільна, 20   (03379)92-1-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Дудко Євгенів Михайлівна 
     21 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Шклинь  45712 с.Шклинь вул.Центральна, 3  (03379)91-2-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Власюк Сергій Миколайович 
     
    Навчальні заклади І-ІІ ступенів 
     
    № п/п  Назва закладу   Адреса закладу Телефон, 
    електронна адреса 
    Директор 
     1 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Бережанка  45713 с.Бережанка вул.Центральна, 5 (03379)94-1-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Міндюк Тетяна Іванівна 
     2 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Борисковичі  45748 с.Борисковичі вул.Шкільна, 1  (03379)93-7-50   Наумчук Лариса Петрівна
     3 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ватинець  45710 с.Ватинець вул.Шкільна, 1  (03379)92-8-20 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Курилко Орина Анатоліївна 
     Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Галичани 45745 с.Галичани вул.Шкільна, 2  (03379)91-8-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Драгущак Марія Андріївна
     5 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Гектари  45725 с.Гектари вул.Шкільна, 20  (03379)95-2-22 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Семеринська Валентина Федорівна
    Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Жабче  45753 с.Жабче вул.Шкільна, 1  (03379)93-3-15  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Герман Василь Іванович 
    Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Журавники  45737 вул.Журавники вул.Шкільна, 1  (03379)91-6-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Шеремета Світлана Володимирівна
    Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Зелене  45762 с.Зелене вул.Шкільна, 2   (03379)97-6-55 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Шелест Олександр Сергійович 
     9 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Квасів  45735 с.Квасів вул.Шкільна, 1   (03379)99-4-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Дохнюк Тетяна Зіновіївна
    10  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Лемешів  45731 с.Лемешів вул.Шкільна, 2  (03379)99-1-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Баранчук Іван Романович 
    11  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Мирків  45732 с.Мирків вул.Шкільна, 2  (03379)93-1-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Ящук Галина Володимирівна
     12 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Мислині  45754 с.Мислині вул.Шкільна, 10   (03379)92-5-40
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мельник Василь Якимович 
     13 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Михлин  45714 с.Михлин вул.Пасічна, 3  (03379)98-1-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Блаватна Валентина Олексіївна 
    14   Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Охлопів 45735 с.Охлопів вул.Шкільна, 5   (03379)99-4-45 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Тимощук Людмила Михайлівна 
     15 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ощів  45724 с.Ощів вул.Шкільна, 2  (03379)91-1-15  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Притолюк Наталія Романівна 
    16  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Пірванче  45733 с.Пірванче вул.Перемоги, 1  (03379)93-4-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Боровський Андрій Олександрович 
    17  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Пустомити  45720 с.Пустомити вул.Шкільна, 1  (03379)91-4-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Ковтун Микола Степанович 
    18  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Рачин  45721 с.Рачин вул.Шкільна, 4   (03379)91-5-40
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Курилюк Надія Сергіївна 
     19 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ржищів   45771 с.Ржищів вул.Шкільна, 1  (03379)93-5-17 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Шанковський Володимир Іванович
     20 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Сільце  45771 с.Сільце вул.Шкільна, 1а (03379)94-4-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Вітинський Богдан Йосипович 
     21 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скірче  45710 с.Скірче вул.Центральна, 1  (03379)92-8-40 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Франчук Ольна Яківна 
     22 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скобелка  45703 с.Скобелка с.Луцька, 17  (03379)96-9-12 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мельничук Ганна Петрівна 
    23  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скригове  45722 с.Скригове вул.Центральна, 10  (03379)93-5-28 
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Сусь Володимир Аркадійович
    24 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Смолява  45761 с.Смолява вул.Шкільна, 4  (03379)97-6-40  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Маціюк Любов Вікторівна 
    25  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Стрільче  45734 с.Стрільче вул.Шкільна, 4  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Пашкевич Анатолій Гаврилович 
     26 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Холонів  45740 с.Холонів вул.Шкільна, 12  (03379)94-3-32  
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Стаднік Руслан Анатолійович 
    Навчальні заклади І ступеня
     
    № п/п  Назва закладу  Адреса  закладу Телефон, 
    електронна адреса 
    Директор 
     1 Загальноосвітня школа І ступеня с.Бистровиця  45703 с.Бистровиця вул.Шкільна     Бабеляс Надія Іванівна
    Загальноосвітня школа І ступеня с.Волиця-Дружкопільська  45737 с.Волиця-Дружкопільська вул.Шевченка, 1    Лагановська Валентина Степанівна 
     3 Загальноосвітня школа І ступеня с.Волиця-Лобачівська  45760 с.Волиця-Лобачівська вул.Шкільна, 31    Олійник Ганна Степанівна 
    Загальноосвітня школа І ступеня с.Диковини  45766 с.Диковини вул.Відродження, 25    Мельничук Зінаїда Юріївна 
    Загальноосвітня школа І ступеня с.Довгів  45747 с.Довгів вул.Шкільна, 1    Мельник Лариса Петрівна 
    Загальноосвітня школа І ступеня с.Колмів  45760 с.Колмів вул.Шкільна, 2    Шепшелей Інна Федорівна 
     7 Загальноосвітня школа І ступеня с.Красів  45725 с.Красів вул.Центральна, 16    Маровді Надія Євгенівна 
     8 Загальноосвітня школа І ступеня с.Кутрів  45765 с.Кутрів вул.Молодіжна, 6    Гудзь Валентина Павлівна 
     9 Загальноосвітня школа І ступеня с.Марковичі  45703 с.Марковичі вул.Луцька, 63    Ковальчук Оксана Леонідівна 
    10  Загальноосвітня школа І ступеня с.Новостав  45756 с.Новостав вул.Шкільна, 2    Пасічник Ольга Михайлівна 
     11  Загальноосвітня школа І ступеня с.Пилгани 45772 с.Пилгани вул.Шкільна, 1     Самоград Наталія Андріївна
    12  Загальноосвітня школа І ступеня с.Терешківці  45724 с.Терешківці вул.Шкільна, 37    Антонюк Майя Володимирівна 
     13 Загальноосвітня школа І ступеня с.Хмельницьке  45745 с.Хмельницьке вул.Шкільна, 1    Плисюк Людмила Андріївна 
    14  Загальноосвітня школа І ступеня с.Цегів  45741 с.Цегів вул.Радгоспна, 1    Кравчук Світлана Єреміївна 
     15 Загальноосвітня школа І ступеня с.Широка  45741 с.Широка вул.Шкільна, 1    Новосад Світлана Андріївна 

     

    Дошкільні навчальні заклади
     
     № п/п  Назва закладу  Адреса закладу  Телефон  Завідувач
     1  Дошкільний навчальний заклад "Казка" м.Горохів  45700 м.Горохів вул.Симоненка, 15а  (03379)2-12-36  Карпук   Ніна Лукашівна
     2 Дошкільний навчальний заклад "Сонечко" м.Горохів  45700 м.Горохів вул.Лисенка, 29   (03379)2-14-78 Гузар Оксана Василівна 
     3 Дошкільний навчальний заклад "Малятко" м.Берестечко  45765 м.Берестечко вул.Козацька, 14  (03379)9-52-55   Колобова Любов Ігорівна
    Дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок" смт.Мар'янівка  45744 смт.Мар'янівка вул.Соборна, 12    Шеремета Галина Василівна
     5 Дошкільний навчальний заклад "Джерельце" смт.Сенкевичівка  457520 смт.Сенкевичівка вул.Лесі Українки, 20а  (096)9054481 Башук Людмила Євгенівна 
     6 Дошкільний навчальний заклад "Берізка" с.Борочиче 45744 с.Борочиче вул.Шкільна, 5   (098)2531989 Гриб Валентина Василівна 
     7 Дошкільний навчальний заклад "Теремок" с.Брани  45746 с.Брани вул.Молодіжна, 6  (096)8187373  Філат Людмила Олександрівна 
     8 Дошкільний навчальний заклад с.Бужани  45770 с.Бужани   (097)3576821   Мацвейко Марія Миколаївна
    Дошкільний навчальний заклад "Колобок" с.Ватин  45710 с.Ватин вул.Центральна, 24   (096)3110339 Волянюк Неля Федорівна 
    10  Дошкільний навчальний заклад "Світанок" с.Волиця-Лобачівська  45760 с.В.-Лобачівська вул.Миру, 28   (03379)9-46-40  Карніц Наталія Анатоліївна
    11  Дошкільний навчальний заклад "Надія" с.Галичани  45745 с.Галичани вул.Шкільна, 4  (03379)9-18-17  Богонос Тетяна Іванівна 
    12  Дошкільний навчальний заклад "Журавлик" с.Журавники  45737 с.Журавники вул.Шкільна, 2  (03379)9-16-17  Шварц Алла Володимирівна 
    13   Дошкільний навчальний заклад с.Звиняче  45725 с.Звиняче  (099)0534301  Новосад Надія Василівна
    14  Дошкільний навчальний заклад "Ромашка" с.Мерва   45766 с.Мерва вул.Б.Хмельницького, 16  (096)6756177 Корсун Людмила Миколаївна 
    15  Дошкільний навчальний заклад "Берізка" с.Мирків  45732 с.Мирків вул.Хорольського, 2 (03379)3-31-40  Андрійчук Лариса Ярославівна 
    16  Дошкільний навчальний заклад "Зернятко" с.Мирне  45711 с.Мирне вул.Шкільна, 3   (096)3486741 Майко Наталія Михайлівна 
    17   Дошкільний навчальний заклад с.Михлин 45714 с.Михлин    (050)8248417  Онищенко Раїса Миколаївна
    18  Дошкільний навчальний заклад "Веселка" с.Новостав  45756 с.Новостав вул.Шкільна, 12   (097)4720781 Боярчук Світлана Вастлівна 
     19 Дошкільний навчальний заклад "Сонечко" с.Озерці  45722 с.Озерці вул.Молодіжна, 30  (097)0290312  Власенко Галина Петрівна 
    20  Дошкільний навчальний заклад "Сонечко" с.Перемиль  45763 с.Перемиль   (03379)9-74-32 Зелінська Валентина Вікторівна 
     21 Дошкільний навчальний заклад "Пролісок" с.Печихвости   45734 с.Печихвости вул.Пришкільна, 33 (03379)9-82-40   Ковальчук Світлана Степанівна
     22 Дошкільний навчальний заклад "Берізка" с.Підбереззя  45730 с.Підбереззя вул.Центральна, 25а  (098)9338704  Тишко Галина Анатоліївна 
     23 Дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок" с.Рачин   45721 с.Рачин вул.Шкільна, 8 (03379)9-15-40   Новаковська Вікторія Павліівна
     24 Дошкільний навчальний заклад "Калинка" с.Сільце 45743 с.Сільце вул.Центральна, 3   (03379)9-44-96 Семенюк Валентина Василівна
     25 Дошкільний навчальний заклад "Пролісок" с.Скобелка  45703 с.Скобелка вул.Бистровицька, 5    Мосейчук Клавдія Федорівна 
     26 Дошкільний навчальний заклад "Веселка" с.Терешківці  45724 с.Терешківці вул.Шкільна, 37  (03379)9-11-11  Порванська Леся Григорівна 
     27 Дошкільний навчальний заклад "Зірочка" с.Угринів  45715 с.Угринів вул.Шкільна, 22   (03379)9-21-34 Мельничук Тетяна Вікторівна 
    28  Дошкільний навчальний заклад "Ромашка" с.Холонів  45740 с.Холонів вул.Набережна, 15   (03379)9-43-34 Бурба Оксана Григорівна 
    29  Дошкільний навчальний заклад "Зернятко" с.Цегів  45744 с.Цегів вул.Шевченка, 2   (03379)9-47-52 КривдюкМарія Григорівна 
     Позашкільні навчальні заклади
     
     № п/п Назва закладу   Адреса закладу Телефон, 
    електронна адреса 
     Директор
     1  Будинок Дитячої та Юнацької творчості м.Горохів 45700 м.Горохів вул.Столярчука, 14   (03379)2-12-64 Сов'як Світлана Іванівна 
     2  Будинок Дитячої та Юнацької творчості м.Берестечка  45765 м.Берестечко вул.Незалежності, 3 (03379)95-4-49  Фридінська Марія Леонтіївна 
    Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа  45700 м.Горохів вул.Б.Хмельницького, 2   (03379)2-19-33 Прик Галина Сергіївна 

     

    Переглядів 3871 Останнє редагування Четвер, 20 березня 2014 14:18
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Горохівська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
    Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
    © 2014 goradm.gov.ua