21 лютого 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Дозвільний центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Ресурсний центр громад
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Мобілізація
 • Допомога армії
 • Демобілізація
 • Контрактна армія
 • Електронне звернення
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28          
  П'ятниця, 31 січня 2014 12:18

  Загальний огляд економіки

  Програма економічного і соціального розвитку Горохівського району на 2016 рік

  economy

   

  ДОВІДКА

  про виконання Програми економічного і соціального розвитку Горохівського району у 2016 році

  Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у поточному  році спрямовувалися на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, яка затверджена рішенням сесії районної ради від 16.03.16 № 4/5.

  Завдяки  застосуванню прогресивних  технологій при вирощуванні зернових культур та високоякісного посадкового матеріалу аграрії району  отримують високі врожаї.   Агроформування   отримали рекордний валовий збір зерна,  включаючи кукурудзу,  -  112,5 тис. тонн при   середній урожайності 55,7 центнери з гектара.

  Високих  врожаїв  добилися   селяни району,  вирощуючи    кукурудзу на зерно. Із  площі  2844 га  досягнуто середньої врожайності  80,2 центнера з гектарів.   Серед усіх  сільгосппідприємств, які вирощують  кукурудзу на зерно,  найвищу урожайність одержали  ПОСП ім. І.Франка – 132,0 ц/га,  ТзОВ «Агросвіт Волинь» - 130,5 ц/га.

        Одночасно із збиранням зернових культур сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району провели комплекс  осінньо-польових робіт.  Підготовлено грунту  під посів озимих  культур  на  площі  12598 га.    Під урожай  2017 року посіяно озимих на зерно  12481 га.    Озимого ріпаку  посіяно  3478 га.   

  Станом  на 01.01.2017 року поголів’я  ВРХ  в  агроформуваннях району  становить  10160 гол,  що  на 529 голів більше  до  відповідного періоду попереднього року.   Всього утримується  3707   корів,  1953  голови   свиней.  Вирощується  470,3 тис. голів курей. 

      Відповідно до  Комплексної  Програми  розвитку галузі  АПК  Горохівського   району  на 2016 – 2020 роки  є шість  напрямків для підтримки  сільгосппідприємств,   фермерських господарств  та особистих селянських господарств,  на які у 2016 році з районного  бюджету   виділено  395,0 тис. грн.. 

      Кошти освоєно по таких напрямках:

  -         на часткове здешевлення  вартості  штучного  осіменіння корів та телиць  в  особистих  селянських господарствах – перераховано одержувачам 29,8 тис. грн.;

  -         на виплату  дотації особистим  селянським  господарствам, де утримується   три  і більше   корів  -   105,3 тис. грн.;

  -         на виплату  дотації  сільськогосподарським  підприємствам та фермерським господарствам  за посів гречки  - 27,5 тис. грн.

  -         на проведення  нормативної  грошової  оцінки  земель  населених пунктів району   - 69,1 тис. грн..;

       -   для  розвитку  сільськогосподарських кооперативів  на відшкодування  вартості  закупленого  молочного  та іншого  обладнання   та інвентаря,  доїльних апаратів  сільськогосподарським  молочарським,  виробничим,  обслуговуючим  кооперативам -  65,0 тис. грн.,

       Крім цього, у   2016 році  на умовах співфінансування  перераховано  кошти  субвенцій з обласного бюджету  на суму 176,5 тис. грн.  

  У районі  укладено 16 357 договорів оренди земельних часток (паїв), що становить 68,7 % від загальної кількості громадян, які отримали сертифікати. Загальна площа сільськогосподарських угідь, які передані в оренду становить 34 936,5 га.  Загальна сума  орендної плати за користування земельними  частками (паями)  становить – 45 млн. 726 тис. гривень, основна частина якої виплачується сільськогосподарською продукцією, а незначна сума грошовими коштами.

  У 2016 році  проведений аукціон з  продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів площею 5,08 га на території Скобелківської сільської ради та укладений договір  з орендною платою 8 313  гривень в рік.  Це становить 8 % грошової оцінки. Також підготовлено до аукціону ділянка площею 15,72 га на території Підберезівської ради та 12 ділянок площею 129,315 га на території Губинської сільської ради.

  Відділом Держгеокадастру проводиться робота по укладанню додаткових угод до діючих договорів оренди  для збільшення орендної плати до 3 % відповідно до вимог Податкового кодексу. Так,   у 2016 році укладено 86 угод на  площу 1932 га з орендною платою від 3 до 8 відсотків від нормативної грошової оцінки.

  Промислові підприємства району за одинадцять місяців 2016 року реалізували продукції в діючих цінах на суму 44,6 млн. грн., що на 20 відсотків більше ніж у 2015 році.  Збільшення об’єму реалізації продукції відбулося в основному за рахунок суттєвого збільшення виробництва у  ТЗОВ "Горсталь",  ПП «Злагода», ТзОВ «Пода-Волинь» та незначного – на ПОСП імені Т. Шевченка.

  Майновий комплекс Горохівського цукрового заводу має нового власника - ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Генеральний директор Василь МУХА. Підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» зареєстровано в селі Ярославичі Млинівського району Рівненської області. Воно є одним із найбільших сільськогосподарських товаровиробників Рівненщини. Орендують понад 32 000 га землі в трьох районах Рівненської області – Млинівському, Радивилівському, Демидівському та Кременецькому районі Тернопільської області.  З них  щороку засівають до 9 тисяч гектарів цукровими буряками. Підприємство завершило капітальний ремонт приміщення гуртожитку в селищі Мар’янівка  і продовжує підготовчі роботи по відновленню виробничих потужностей цукрового заводу.

  Станом на 1 січня 2017 року в у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в районі зареєстровано 1467 фізичних осіб-підприємців  та 330 юридичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності. У 2016 році зареєстровано 158 нових суб’єктів господарювання: 17 юридичних та 141  фізичних осіб.

  У 2016 році Центром  надання адміністративних послуг надано громадянам  та суб’єктам господарювання 20100 послуг (у 2015 році – 16094).   В цілому надається 86 види адміністративних послуг.

             Районна державна адміністрація взяла участь у конкурсному відборі центрів надання адміністративних послуг для участі в проекті технічної допомоги Європейського Союзу  «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент  взаємодії влади та громади» і стала переможцем.  Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 4 березня 2016 року № 96 фінансування модернізації центру надання адміністративних послуг проводитиметься у 2017 році.

  У 2016 році для проведення  будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення в Горохівському районі з обласного бюджету  виділено 1 млн. 819 тис. грн. на 10 об’єктах.   Кошти з обласного бюджету виділені на умові співфінансування з місцевих бюджетів 50 відсотків.

  Виконано капітальні ремонти вул. Студентська в м. Горохові, вул. Бродська в с. Піски, дороги С030205-Укринів, Охлопів - Сільце та експлуатаційне утримання вул. Шевченка та вул. Застав’є в с. Звиняче, вул. Ватинська в с. Скірче, дороги Михлин – траса Н17, поточні ремонти доріг Угринів-Дубова Корчма та вул. Миру в с. Мирне.

  В межах району за рахунок коштів державного бюджету від перевиконання планових завдань надходження коштів від митних органів триває  реконструкція дороги національного значення Н-17 Львів – Радехів - Луцьк.

  Для придбання 21 металевого автопавільйону для автобусних зупинок на цій дорозі  виділено 549,0 тис. грн. з районного та місцевих бюджетів, в тому числі з районного бюджету - 329,4 тис. грн., що становить 60 відсотків необхідної суми.  Приватним підприємцем виготовлено всі конструкції автопавільйонів. На даний час встановлено 11 автопавільйонів, решта 10 автопавільйонів будуть встановлені після облаштування посадочний площадок автобусних зупинок.

  Крім того, за рахунок коштів районного та сільських бюджетів проведено ремонт 9 бетонних автопавільйонів, що не підлягають заміні на автомобільній дорозі державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

  У 2016 році в бюджетній сфері впроваджено 33 енергозберігаючих заходи на суму  5 млн. 260 тис. грн. Економія паливно-енергетичних ресурсів становить 360,9 т.у.п., розрахункова вартість зекономлених коштів  – 1 млн. 476,5 тис. грн.

  У звітному році ТОВ «Українська теплогенеруюча компанія «ЕСКО-Волинь» встановила твердопаливний котел Калвіс-400 в газовій котельні Шклинської ЗОШ І-ІІІ ст., ТОВ «Енергозбереження Волинь» встановлено твердопаливний котел в газовій котельні  Горохівського коледжу ЛНАУ.

  Проведено ремонт теплотраси від котельні центральної районної лікарні до поліклініки. В опалювальний сезон приміщення поліклініки опалюється від котельні ЦРЛ, що працює на щепі. Блочна газова котельня поліклініки готова до  роботи  та  залишається  резервною. Таким чином вдасться зекономити до 40 тис. м.куб. природного газу.  

  Проведено реконструкцію системи опалення Лемешівської ЗОШ І-ІІ ст., заміну теплообмінників  в газових котла  шкіл с. Вільхівка та смт. Мар’янівка.

  Реалізовано ряд інвестиційних проектів у бюджетній сфері за рахунок бюджетів усіх рівнів.

  Зокрема, в освітній галузі: проведено реконструкцію покрівлі ЗОШ I-II ст. с. Сільце; капітальний ремонт в загальноосвітній школі I-II ступеня в с. Ржищів; реконструкція котельні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Угринів; облаштування асфальтного покриття  під’їздів та тротуарів на території НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія” м. Горохів; заміна системи опалення в ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Бужани; ремонт спортзалу в ЗОШ І-ІІ ст. с.Галичани; проведено облаштування внутрішніх санвузлів в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче;

  капітальний ремонт дитячих навчальних закладів „Дзвіночок” смт.Мар”янівка (заміна вікон, дверей, реконструкція системи опалення); „Ромашка” с. Мерва;   “Сонечко” в с. Перемиль; “Чебурашка” в селі Шклинь; заміна вікон і дверей в ДНЗ "Казка" м. Горохів; поточний ремонт дитячого навчального закладу „Малятко” м.Берестечко;

  проведено заміну вікон  у 12 загальноосвітніх школах району в місті Берестечко, в сільських населених пунктах Ржищів, Звиняче, Лемешів,  Холонів, Журавники, Мерва, Борочиче, Колодеже, Шклинь, Ватинець, Галичани на загальну суму 969 тис. грн..

  Розпочато реалізацію інвестиційного проекту «Реконструкція Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. Франка з добудовою їдальні та залу для занять хореографією по вул. Лисенка в м. Горохові Волинської області», фінансування якого у 2017 році передбачається з державного фонду регіонального розвитку.

  В медичній галузі: проведено реконструкцію  опалення амбулаторії в смт Мар’янівка; капітальний ремонт покрівлі головного корпусу державного лікувального закладу Берестечківська районна лікарня № 2; капітальний ремонт даху амбулаторії в смт Сенкевичівка; капітальний ремонт даху паталоанатомічного відділення Горохівської ЦРЛ; капітальний ремонт приміщення та покрівлі даху амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с.Звиняче по вул. Шевченка,38; заміна вікон у ФАПі с.Озерці;

  В галузі культури: проведено капітальний ремонт даху приміщення будинку культури с.Скобелка; покрівлі та приміщення із заміною вікон  будинку культури с. Мирне;  покрівлі у клубі с. Піски, поточний ремонт приміщень НД „Просвіта” с.Лобачівка, НД „Просвіта” с.Перемиль, будинку культури с. Журавники; клубних закладів сіл Стрільче та Мирків; поточний ремонт цоколя Берестечківської музичної школи.

           Всього на розвиток закладів бюджетної сфери району використано 9 млн. 233 тис. грн., в тому числі з державного бюджету – 2 млн. 240 тис. грн., обласного – 2 млн. 425 тис., районного – 3 млн. 101 тис. грн. Крім того, для встановлення енергозберігаючих вікон в школах сіл Звиняче та Мерва залучено спонсорські кошти райспоживспілки та ПП «Апетит».

  Наповнення дохідної частини місцевих бюджетів району власними  коштами склало 71 млн. 665 тис. грн. або 121,8 відсотків до планових призначень. наповнення всіх бюджетів району власними коштами збільшилися до попереднього року на 24 млн. 471 тис.   грн. або на 52 відсотки. Забезпечено виконання надходжень до всіх бюджетів району.

  Соціальна сфера. Упродовж   2016 року послугами служби зайнятості в районі  скористалося  2274 осіб  з  числа  незайнятого населення, чисельність громадян, які отримали  роботу  за направленням центру зайнятості   становить  1076  осіб.  Станом на   01 січня ц.р.   на обліку перебуває   613 особи, що мають статус безробітного.

  Охоплено послугами профнавчання, в тому числі – перепідготовка, підвищення кваліфікації - 208 осіб   з числа безробітних.   71 безробітних, котрі навчались за направленням  центру зайнятості, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню,  які за рахунок коштів Фонду загальноообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  (допомога по безробіттю,   оплата проживання чи вартості доїзду,  оплата вартості навчання  навчальному закладу)  здобували робітничі професії.

             Одноразово допомогу по безробіттю  для організації підприємницької діяльності отримали  6 осіб. Середній розмір  виплаченої  допомоги  становить  21,9 тис. грн.

             Законом України «Про зайнятість населення» передбачено стимулювання суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки. Таким чином у звітному році на нові робочі місця працевлаштовано  16 осіб Скористались  такою формою  підтримки   ПП «ТД»Екстра Агротрейд»,  ПП «Горагротехліс» , ТОВ  ВГ «Бренд»,   підприємці    Антонюк О.К.,   Маціюк В.Є.,  Тимощук Л.А., Опанасик Н.П.

  Новим  напрямком  роботи  є робота  із  демобілізованими    військовослужбовцями  - учасниками АТО та    внутрішньо-переміщеними  особами.   За рік   статус  безробітного    з призначенням   допомоги  по безробіттю  отримали   207   осіб  з  числа  демобілізованих військовослужбовців,   котрі  звернулись  за  послугами  до   центру  зайнятості.     Відмов  в реєстрації   та призначенні   допомоги  особам   зазначеної  категорії осіб  не було.       Протягом   останніх двох років    місце праці  за сприянням  центру зайнятості отримали   49  осіб: 12  осіб    започаткували  власну справу після   проходження профнавчання  за  направленням  центру зайнятості   за напрямком «підприємець-початківець»  з   одноразовою виплатою  допомоги по безробіттю;   37  осіб   працевлаштовано  на  вільні робочі місця.     Станом  на  1 січня 2017 року  на  обліку  перебуває  71 осіб  з числа  демобілізованих  військовослужбовців.

  Заборгованість із виплати заробітної плати станом на кінець звітного  року становить 15,1 тис. грн. Боржником є філія «Горохівський райавтодор» (кількість працівників – 35 осіб).  Керівника підприємства – боржника заслухано на засіданні відповідної комісії райдержадміністрації.

  Відповідно до статистичних даних, середня заробітна плата штатних працівників району за  січень-вересень 2016 року в цілому  становила 3113 грн. або зросла до відповідного періоду минулого року на 26,7 відсотка.  Це дев’ятий показник серед шістнадцяти районів області.

  Протягом 2016  відбулось 10 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на яких заслухано 25 юридичних осіб та 18 фізичних осіб, які не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці та 1 підприємство, в якого є заборгованість із виплати заробітної плати. Також, було заслухано питаннястану сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України (протокол № 3 від  25.03.2016 року) та питання  стану виплати боргів по виплаті пільгових пенсій та стягненні заборгованості до Пенсійного фонду України (протокол № 9  від 10.10.2016 року).

  В 2016 році відбулось 6 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. За результатами виїзних засідань було встановлено 4 факти неоформлення трудових відносин. В результаті проведених співбесід 3 підприємці оформили трудові відносини з найманими працівниками (підприємець Шеремета Анатолій Миколайович, підприємець Притулюк Іванна Анатоліївна, підприємець Олійчук Ольга Володимирівна).

  Звернулося в управління соціального захисту населення райдержадміністрації із заявами щодо відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 10950 сімей, на кінець року користуються  субсидією  на житлово-комунальні послуги 10507 сімей.

  Станом на 01.01.2017 р. призначено  та проведено перерахунок державних допомог 4845  сім’ям з дітьми. Також державну соціальну допомогу призначено 2393 малозабезпеченим сім’ям.  У звітному році проведено 26 засідань районних комісій з питань призначення держаних соціальних допомог, пільг та субсидій малозабезпеченим сім’ям.

  Забезпечено санаторно-курортними путівками 71 інвалід та ветеран війни, 28 учасників АТО (в тому числі 2 інваліди), за рахунок коштів районного бюджету  - 8 ветеранів війни (І та ІІ групи) на суму 38 214 грн.

  Проведено роз’яснювальну роботу з учасникам АТО щодо санаторно-курортного лікування та надання реабілітаційних послуг. Направлено на реабілітацію 8 учасників АТО.

              Протягом 2016 року за кошти обласного (200 тис. грн.), районного (200 тис. грн.) та сільських (40 тис. грн.) бюджетів придбано 4 будинки для  осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме:  Назарчуку В.А. у с. Борочиче (вул. Шкільна, буд.1, вартістю 130,00 тис. грн.), Метельській І.С. в м. Берестечко  (вул. Горького, буд. 8а  вартістю 100 тис. грн.),  Пронякіну М.В. у с. Дубова-Корчма  (вул. Дубова, буд.21, вартістю 100,00 тис. грн.)  та Павлюку А.М. в с. Рачин  (вул. Чеська, 32,  вартістю 110 тис. грн.).

  Освітня галузь.   У районі функціонує 36  дошкільних навчальних закладів, у яких виховується 1376 дітей. Діє 64 групи, з них 6 дошкільних груп при загальноосвітніх школах  сіл Вільхівка, Новосілки, Колодеже, с.Ржищів, Зелене, Смолява.  В усіх дошкільних навчальних закладах працюють групи загального розвитку. Режим роботи дошкільних закладів – п’ятиденний.

           У районі діє 54 загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема: 21 загальноосвітня школа  І- ІІІ ступеня, 25 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня, 7 загальноосвітніх шкіл І ступеня, один навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія” м. Горохів.

           Рішенням сесії районної ради від 15 червня 2016 року надано згоду на ліквідацію ЗОШ І ступеня сіл Хмельницьке, Диковини, Довгів, Пильгани, Красів.

  У школах району навчається 105 дітей – інвалідів, 208  – за категорією потерпілих унаслідок аварії на ЧАЕС, 28   дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 595 дітей з малозабезпечених сімей, 119 дітей, батьки яких перебували у зоні АТО, 94 дітей-ромів. У школах району навчається 23 дітей-переселенців, зокрема: з Криму 1 дитина, Донецької області - 8, Луганської – 14.

  Для потреб школярів курсує 15 шкільних автобусів (2 отримано в 2016 році для ЗОШ І-ІІІ ступеня сіл Звиняче та Борочиче), які підвозять 765 учнів до шкіл району, 1 орендований автобус, який підвозить 30 учнів та вироблено проїзні квитки на рейсові автобуси, якими підвозиться 117 учнів. Всього підвозиться 912 учнів.

  Район  здобув перше місце в області за своєчасну і якісну підготовку загальноосвітніх щкіл району до нового навчального року і до роботи в осінньо-зимовий період.    По підсумках  участі у загальнообласних олімпіадах школярі району  добилися найкращих результатів – 46 призерів.   А випускники Берестечківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів серед усіх міст України.

  У районі працював  21 табір  денного перебування, де відпочивало 1181 учень шкіл району. Табори функціонували  14 днів  з 31 травня  по 17 червня 2016 року.

  У звітному році район отримав обласну субвенцію на оздоровлення дітейв сумі 195,0 тис. грн.   У дитячому таборі  «Веселка» протягом двох змін забезпечено оздоровленням та відпочинком 140 дітей: 9 дітей-сиріт; 3 - батьки яких є учасниками АТО, 3 - дітей-інвалідів; 48 - із малозабезпечених сімей; 53 - з багатодітних сімей, 2 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 18 - відмінників навчання та талановитих дітей, 4 - батьки яких працюють в сільськогосподарських підприємствах.

  8 дітей з числа пільгових категорій направлено в ДП УДЦ «Молода гвардія» та 6 дітей направлено в ДПУ «МДЦ «Артек» (Київська область, Пуща-Озерна) за путівками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації (4 -  дітей сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування, 2- батько учасник АТО, 7 – з малозабезпеченої сім’ї, 1 - з багатодітної сім’ї). 

  Всього у 2016 році оздоровленням та відпочинком охоплено 1943  дитини пільгових категорій.

  Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом 2016 року проведено 12 спортивно-масових заходів, до яких залучено різні категорії населення.  Зокрема, спільно з партнерськими організаціями проведено чемпіонати району з шахів, шашок, волейболу, настільного тенісу серед чоловіків та жінок, боксу, міні-футболу, пляжного волейболу, футболу, змагання серед осіб з обмеженими можливостями.

  У 2016 році на Горохівщині проведено УІІІ спортивно-оздоровчий фестиваль «Повір у себе» серед спортсменів з особливими потребами. У спортивних перегонах взяли участь представники 11 команд. Програма фестивалю складалася із 4 видів спортивно-масових заходів: дартс, стрільба з пневматичного пістолета, бочча, штовхання набивного м’яча сидячи.  Також проведено ІХ Всеукраїнський традиційний турнір з боксу «Кубок Горохова».

  Організовано 66 виїздів спортсменів та команд для участі в обласних, міжрайонних, всеукраїнських спортивно-масових заходах, Чемпіонатах України з олімпійських та  неолімпійських видів спорту.

  В м.Кривий Ріг відбувся чемпіонат та Кубок України з боксу серед жінок.  У підсумку змагань  Дядюк Юлія та Спірченко Ольга стали срібними, Савчук Олена та Безецна Каріна  -  бронзовими призерками чемпіонату України з боксу.

  Проведено ремонт стадіону «Колос», де з районного та місцевого бюджетів, спонсорських коштів використано 272,6 тис. грн.

           У РНД «Просвіта» було проведено Х благодійний фестиваль гуртів колядників УПЦ «Славу Богу заспіваймо», з метою збору коштів для дітей – сиріт; другу благодійну українську   коляду «Повертайся додому живим» за участю хорів УПЦ КП та інших (з метою збору коштів для підтримки учасників АТО).   

             Проведено заходи з нагоди Дня Соборності України, 2-ї річниці вшанування Героїв Небесної сотні, 145-ї річниці від дня народження Л. Українки, 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті і примирення, Дня Матері, Дня Конституції України та ін.

             На високому  рівні пройшов творчий звіт аматорських колективів і окремих виконавців району «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи», який доповнювала виставка майстрів народної творчості «Величаємо в цю днину нашу славну Україну, незалежну і єдину». У цьому величному дійстві взяли участь 38 колективів та окремих виконавців району.

  19 серпня відділом культури райдержадміністрації спільно з дирекцією кінотеатру «Волинь» м. Горохова відкрито ХІ районний кінофестиваль «За Україну, за її волю», присвячений 25-й річниці Незалежності України та 75-річчю від дня народження українського кінематографа, актора Івана Миколайчука.  Гостями фестивалю  були:   народна артистка України Таїсія Литвиненко  та  режисер, актор, народний артист України Федір Стригун.

  24 серпня 2016 року на стадіоні «Колос»  м. Горохова проведено районне  культурно-мистецьке свято «Благословенні будьмо і єдині   у незалежній мирній Україні», розважальну програму у етнографічних майданчиках, патріотичну програму народного аматорського   вокально-інструментального гурту «Берест» БК  м.  Берестечка.
  Переглядів 2247 Останнє редагування П'ятниця, 13 січня 2017 12:18
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua