22 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Допомога армії
 • Контрактна армія
 • Електронне звернення
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Молодь та спорт

  sportІнформація про діяльність відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

   

   

   

   

   

  Про роботу  відділу освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації за грудень

  У районі з  01 грудня по 22 грудня 2018 року , на базі шкіл ЗОШ І-ІІІст. № 1 м.Горохів, НВК”ЗОШ І-ІІІст.-гімназія” м.Горохів, проведені олімпіади з навчальних дисциплін.

   04 грудня 2018 року  проведено семінар-практикум   «Впровадження інноваційних форм і методів роботи у практику викладання німецької мови відповідно до оновлених програм » на базі ЗОШ І-ІІІст.с.Новосілки;

   проведено навчальний семінар для учителів української мови та літератури «Якісна підготовка учнів 11-х класів до проходження ЗНО» на базі БДЮТ

  м. Горохів; засідання творчої групи  психологів, соціальних педагогів району відбулося на базі ЗОШ І-ІІІст. с.Шклинь.

  05 грудня 2018 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась зустріч студентського активу аграрних коледжів Волині, Львівщини та Рівненщини – засідання регіональної студентської ради, зокрема спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено агродебати на тему «Майбутнє аграрного сектору України за великим чи малим бізнесом?». Студенти поділились на 6 команд по три особи в кожній та за 10 хвилин коротко вказували на переваги великого аграрного бізнесу або ж малого і середнього,  задавали один одному тематичні питання, виходячи з економічної чи політичної точки зору. Роботу команд оцінювало журі.
  Усіх учасників агродебатів було нагороджено заохочувальними призами. І студенти, і їх наставники отримали масу позитивних вражень від проведеної зустрічі у Горохівському коледжі ЛНАУ.

  05 грудня в приміщенні БДЮТ м.Горохів відбулося проведення районного засідання «круглого столу» юних волонтерів «Зігріє серце крапля доброти». На засідання були запрошені волонтери та керівники загальноосвітніх округів, активні волонтери району, представники влади. Під час проведення засідання було проведено показ фільму «Я вірю, що закінчиться війна».

  05 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІст.с. Печихвости проведено проблемний семінар «Формування здоров’язберігаючої компетентності при викладанні курсу Основи здоров’я» для учителів основ здоров’я.

  06 грудня 2018 року в ЗОШ І-ІІІст. с.Колодеже проведено проблемний семінар для вчителів інформатики «Впровадження інноваційних форм і методів навчання як ефективного засобу формування ключових компетентностей учнів» ; семінар-практикум класних керівників «Організація виховної роботи щодо безпеки та благополуччя дитини у закладах освіти» проведено  у Будинку дитячої та юнацької творчості м.Горохів.

  07 грудня 2018року в ЗОШ І-ІІІст.с.Підбереззя  проведено семінар-практикум вчителів математики «Впровадження інноваційних форм і методів навчання математики як ефективного засобу формування ключових компетентностей учнів».

  11 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІст. с.Скобелка поведено проблемний семінар для  учителів образотворчого мистецтва з питань розвитку професійних компетентностей, інноваційної культури педагога;

  засідання школи професійної адаптації молодих та малодосвідчених практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів району  відбулося у ЗОШ І-ІІІст.м.Берестечко;

  засідання школи професійної адаптації молодих і малодосвідчених учителів іноземної мови відбулося у ЗОШ І-ІІст. с.Скірче.

   У ЗОШ І-ІІІст.смт.Мар’янівка 12 грудня 2018 року проведено проблемний семінар «Формування ключових та предметних компетентностей шляхом залучення учнів до проектної діяльності» для учителів обслуговуючої  праці;

  12 грудня 2018 року семінар-практикум учителів фізичної культури проведено на базі ЗОШ І-ІІст. с.Сільце.

  14 грудня 2018року для учителів Захисту Вітчизни  проведено семінар-практикум у ЗОШ І-ІІІст.с.Печихвости.

  За сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 15 грудня 2018 року представники району взяли участь в обласному фестивалі творчих дітей учасників АТО «Самоцвіти» в м.Луцьк.

  17-18 грудня 2018 року проведено захист робіт учасників секцій Малої академії наук.

  18 грудня 2018 року проведено семінар-практикум для вчителів 3-4 класів «Проектна діяльність як засіб формування компетентностей молодших школярів» на базі ЗОШ І-ІІІст.с.Підбереззя.

  19 грудня 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в спортивному залі Горохівської КДЮСШ ім.О.Баламута відбувся районний турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші до Дня Святого Миколая. Всього у турнірі взяли участь 5 команд навчальних закладів середньої освіти: ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Бужани, с.Мирне, с.Шклинь НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів,  ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 імені І.Я.Франка м.Горохів.

  За підсумками змагань, бронзовими призерами стали волейболістки НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів,  срібними - ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 імені І.Я.Франка м.Горохів і почесне перше місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Шклинь.

  У районному методичному кабінеті відділу освіти,молоді та спорту 21 грудня 2018 року проведено семінар для новопризначених заступників директорів з навчально-виховної роботи.

  20 грудня 2018 року проведено нараду для керівників закладів освіти району, на якій було підведено підсумок ефективності діяльності закладів освіти у І півріччі навчального року.

  22 грудня 2018 року  збірна команда дівчат району взяла участь у міжрайонному турнірі з волейболу серед дівчат до Дня Святого Миколая в смт Стара Вижівка, де зайняла ІІ місце.

  27 грудня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти.молоді та спорту.

  Протягом грудня 2018 року  одному громадянину, який вирішив проходити військову службу у військових формуваннях за контрактом, виплачено одноразову грошову допомогу.

  Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації направлено на оздоровлення до державного підприємства України «Молодіжний державний центр «Артек» 4 дитини пільгової категорії. 

   

  Чемпіонат з пляжного волейболу

  P8040549У с.Згорани Любомльського району відбувся Чемпіонат громадської організації «Волинська територіальна організація всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»» з пляжного волейболу серед чоловіків за програмою сільських спортивних ігор Волині 2018 року.

  Взяти участь у цих змаганнях долучилися спортсмени Луцького, Любомльського, Камінь-Каширського, Ковельського, Старовижівського, Горохівського районів.

  Честь району захищали Дмитро Янчук (с.Мирне) та Назар Кварцяний (с.Вільхівка). Команда Горохівського району зайняла ІІ місце. Вітаємо спортсменів!!!

   

  Відкритий чемпіонат району з волейболу серед дівчат з нагоди Дня Матері

  IMG 1eb862b396f52afbf2dd503afded826f V12 травня 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та громадської організації «Горохівська місцева організація ВФСТ «Колос» відбувся відкритий чемпіонат району з волейболу серед дівчат з нагоди Дня Матері.   В цьогорічних змаганнях, які відбулися у спортивному залі КДЮСШ імені О.Баламута, взяли участь 6 команд з сіл Мирне (вчитель фізичного виховання Володимир Литвинюк), Бужани (вчитель фізичного виховання Василь Зімоха), дві команди із села Шклинь (вчитель-фізичного виховання та тренер-викладач ДЮСШ «Колос» с.Шклинь Валерій Лац), м.Горохів (тренер-викладач ДЮСШ «Колос» м.Горохів Віталій Типа) та гості змагань команда Радехівської ДЮСШ (с.Бишів).

  Всі учасниці змагань показали свою чарівність, гнучкість, впертість і продемонстрували неабияке бажання бути найкращими. Змагання проходили у двох групах по коловій системі.

  За підсумками змагань, бронзовими призерами стали волейболістки с.Мирне, срібними - с.Шклинь - ІІ ДЮСШ «Колос», почесне перше місце у команди с.Шклинь-І  ДЮСШ «Колос».

  Команди-учасниці нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  Статуетками «Кращий гравець» нагороджені спортсменки Софія Пилип’юк (м.Горохів), Вікторія Мельник (с.Мирне), Богдана Мельник (с.Бужани), Юлія Грабова (с.Бишів), Вікторія Веремчук та Дарина Волошина  (с.Шклинь)

  Вітаємо переможців та призерів змагань!

   

  «Волинь спортивна-2018»

  Lenovo A1000 IMG 20180511 15312811 травня у м.Нововолинськ на базі Будинку спорту відбулися змагання чемпіонату області з гандболу серед юнаків 2003 р.н.  і молодших за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2018».

  Учасниками розіграшу стали команди м.Луцьк, м.Нововолинськ, Горохівського, Маневицького, Камінь-Каширського районів. У підсумку змагань збірна команда Горохівського району зайняла ІІІ місце. Команду до змагань готували тренери-викладачі з гандболу Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута Віктор Денисовець та Сергій Романюк.

   

   

  Команда «Горохівчанка» бронзові призери у футзалі

  IMG 20180215 131710Завершився чемпіонат Волині з футзалу серед дівчат сезон 2017/2018. Горохівщину представляла «Горохівчанка» (збірна команда району), яка вдало виступила на цих змаганнях та зайняла призове ІІІ місце.

   У приміщенні арт-кафе «Стоп Кадр» КРЦ «Адреналін Сіті» відбулося вручення нагород за участі представників асоціації футзалу Волині Сергія Голоскокова та Дмитра Голоскокова. Галина Зінчук була визнана кращим воротарем чемпіонату Волинської області.

   

  Змагання з волейболу

  Розпочалися змагання з волейболу серед юнаків за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2018». До участі заявилося 13 команд, які будуть змагатися за вихід у фінал в чотирьох групах.

  24 березня у м.Луцьк в спортивному залі обласної ДЮСШ відбулися зональні змагання чемпіонату області з волейболу серед юнаків 2004 р.н.  і молодших за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2018», де розіграно вихід у фінал.

  Учасниками розіграшу стали команди м.Луцьк, Горохівського, Іваничівського районів. У підсумку зональних змагань збірна команда Горохівського району зайняла ІІ місце, чим забезпечила собі участь у фінальних змаганнях за 5-8 місця. Команду до змагань готували тренер-викладач з волейболу  Горохівської ДЮСШ «Колос» с.Шклинь Валерій Лац та вчитель фізичного виховання ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Мирне Володимир Литвинюк.

  Бажаємо нашим спортсменам успіхів!

   

  Змагання з волейболу

   

  IMG aa2ca5a6cd8f6baaa41d4355ea91c850 V

  Розпочався Чемпіонат Громадської організації «Волинської ТО ВФСТ "Колос" з волейболу серед чоловіків за програмою сільських спортивних ігор Волині 2018 року. До участі заявилося 12 команд, які поділені на чотири підгрупи.

  24 березня 2018 року в смт Турійськ відбулися зональні змагання. За вихід у фінал змагалися команди Горохівського, Турійського, Любомльського районів, які входять у ІІ групу.

  Збірна команда району виборола І місце, чим забезпечила собі вихід у фінал.

   

   

  Про роботу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за листопад

  04-05 листопада 2017 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  2 осіб, які мають інвалідність - Дубінська Ольга, Яремчук Сергій взяли  участь у грі з бочча в Кубку західної ліги, який проходив у м.Івано-Франківськ.

  04-05 листопада 2017 року у м.Луцьк  Єйко Володимир взяв участь у Чемпіонаті з шашок, який відбувся в приміщенні клубу «Біла тура».

  11-12 листопада в приміщенні Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута за ініціативи судді-організатора громадської організації «Волинська шахова федерація) Володимира Батури, жителя м.Горохів, автора «Шахового словника» за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації, Горохівської міської ради, районної організації ВФСТ «Колос» пройшов ІІ міжобласний фестиваль з шахів «Шахове дозвілля». За щирі спонсорські призи, про які потурбувалися організатори, боролися спортсмени з м.Горохів, Горохівського району, м.Луцьк, м.Володимир-Волинський, смт Стара Вижівка, Ківерці, а також із сусідньої Львівщини та Рівненщини приїхали шахісти з міст Червоноград та Радивилів.

  23-26 листопада 2017 року 6 спортсменів та тренер відділення боксу КДЮСШ імені Олександра Баламута Артиков Набіжан взяли участь у міжнародному боксерському турнірі пам’яті майстра спорту України з боксу Василя Лотоцького.

  25 листопада у Горохові у спортивному залі коледжу ЛНАУ пройшов обласний турнір з гандболу пам’яті Заслуженого тренера України О.М.Баламута. У змаганнях взяли участь юнаки 2003-2004 рр.н. Поборотися за  перемогу на обласний турнір приїхали спортсмени з Луцької (ОДЮСШ), Рівненської, Маневицької ДЮСШ. На урочистому відкритті з вітальним словом виступили:  заступник голови Горохівської районної ради Віталій Клемба, директор Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута Галина Прик.

  Переможцями та призерами турніру стали: І місце – команда КДЮСШ м.Горохів (тренери команди Віктор Денисовець та Сергій Романюк), ІІ місце – команда ДЮСШ смт Маневичі, ІІІ місце – команда обласної ДЮСШ м.Луцька.

  Команди були нагороджені кубками, дипломами, медалями, які надало відділенням НОК України у Волинській області.

   

  Відбувся Х традиційний Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Горохова»

  IMG 0868Змагання зібрали до 80 спортсменів шкіряної рукавички із 9 міст. Боротьбу за нагороди вели боксери з міст Луцьк, Володимир-Волинський, Червоноград, Радехів, смт Іваничі, Володимир-Волинського, Любешівського районів та міста-господаря Горохів.

  Учасників турніру привітали Назар Маршал, спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Віталій Клемба, заступник голови Горохівської районної ради, Максим Ящукевич, заступник Горохівського міського голови. Під час відкриття було вручено тренувальні рукавиці та грузи для спортсменів відділення боксу КДЮСШ імені Олександра Баламута від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Горохівської міської ради.

  Статуетками «Кращий боксер» та за волю до перемоги  нагороджено спортсменів   Ветлянчук Валерію смт Любешів, Крикуна Іллю м.Червоноград, Габінет Марію м.Радехів, Шеремету Вадима м.Луцьк, Кальчука Дмитра м.Володимир-Волинський, Бадивського Олега смт Іваничі, Гірника Романа та Бондар Ангеліну м.Горохів. «Кубок Горохова» залишився у м.Горохів – у вихованців КДЮСШ імені Олександра Баламута.

  Усі учасники змагань нагороджені медалями Федерації боксу Волинської області та дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Горохівської міської ради, а команди-переможці кубками.

   

  Спортивні досягнення

  23622089 175257956390760 1585928246334958991 nНапередодні свята Дня працівників сільського господарства облрада ВФСТ «Колос» АПК України спільно з департаментом агропромислового розвитку, відділом з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласною організацією профспілки працівників агропромислового розвитку та обласним відділенням НОК України організували в Луцьку свято спорту для сільських фізкультурників та спортсменів, трудівників села та молоді.

  В обласний центр, щоб позмагатися, хто ж сильніший з таких видів спорту як: настільний теніс, шашки, шахи, армспорт та гирьовий спорт.

  У спортивному комплексі «Колос» на урочистому відкритті учасників та вболівальників обласних змагань привітав голова Волинської обласної ради ВФСТ «Колос» Анатолій Кліш.

  Горохівський район представляли спортсмени Тетяна Янюк, Сергій Лозовик (теніс настільний), Оксана Поліщук, Вячеслав Луцюк (щахи), Ірина Пушинська, Володимир Єйко (шашки), Вадим Сокол (гирьовий спорт), Тетяна Селітреннікова, Віталій Дядюк (армрестлінг).

  В змаганнях з гирьового спорту І місце у  Вадима Сокола.

  У захоплюючих змаганнях з армспорту серед чоловіків І місце Віталій Дядюк,  серед жінок Тетяна Селітреннікова 5 місце. У загальнокомандному заліку наші спортсмени завоювали ІІ місце.

  Перемогу в змаганнях з настільного тенісу серед жінок перше місце зайняла Тетяна Янюк, серед чоловіків ІІ місце Сергій Лозовик. У загальнокомандному заліку І місце.

  У змаганнях з шахів та шашок спортсмени району зайняли ІІ загальнокомандне місце.

  Переможці та призери змагань в особистій та командній першостях нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань.

  Цими змаганнями завершилась програма Обласних сільських спортивних ігор 2017 року, за результатами яких будуть нагороджені кращі збірні команди районів області. 

  Вітаємо з перемогами наших спортсменів.

   

  Фестиваль з шахів на Горохівщині

  20171111 11243211-12 листопада в приміщенні Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута за ініціативи судді-організатора громадської організації «Волинська шахова федерація) Володимира Батури, жителя м.Горохів, автора «Шахового словника» за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації, Горохівської міської ради, районної організації ВФСТ «Колос» пройшов ІІ міжобласний фестиваль з шахів «Шахове дозвілля». За щирі спонсорські призи, про які потурбувалися організатори, боролися спортсмени з м.Горохів, Горохівського району, м.Луцьк, м.Володимир-Волинський, смт Стара Вижівка, Ківерці, а також із сусідньої Львівщини та Рівненщини приїхали шахісти з міст Червоноград та Радивилів.

  Незалежно від віку всі бажаючі могли взяти участь у турнірі. У минулому році цей фестиваль уже проходив на території спортивної школи, але не з таким великим розмахом. Приємно спостерігати, що й молодь залучилася до цього виду спорту. Таке рішення є досить продуманим, оскільки так молоді шахісти зуміють набратися більше досвіду та знань, спостерігаючи за старшим поколінням.

  На відкритті були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Білик, Горохівський міський голова Віктор Годик, які побажали учасникам гарної гри.

  В перший день спортсмени змагалися в 8 турів із регламентом швидких шахів (20 хв. на партію кожному учаснику). Честь Горохова та Горохівського району відстоювали Вячеслав Луцюк, першорозрядник з шахів, Василь Бобак, Оксана Поліщук, Володимир Гусарук, Василь Кузьмич, Андрій Точинюк (спортсмен з вадами зору смт Мар’янівка), Волчко Ігор, учні ЗОШ району Збираль Павло, Шевчук Максим, Сергій Саган, Віталій Остапина, Дмитро Органістий та сам організатор змагань Володимр Батура.

   За підсумками напружених шахових поєдинків серед ветеранів бронзовим призером став Федір Друць (м.Володимир-Волинський), срібним – Володимир Григор’єв (м.Володимир-Волинський), переможцем – Володимир Грушевинчук (м.Луцьк).

  У категорії молодша група бронзовим призером став Олексій Рубаха, срібним – Владислав Мільоха, переможцем – Денис Сорока (м.Червоноград).

  Серед жінок, дівчат бронзовим призером стала Катерина Ворощук (м.Червоноград, ЗОШ №1), срібним – Вікторія Чугай (м.Червоноград БДЮТ), призером – Оксана Поліщук (м.Горохів).

  У підсумку головного турніру бронзова медаль у Миколи Бранчука (м.Володимир-Волинський) 7 очок з 8 можливих, срібна медаль – Миколи Гапчина (м.Червоноград), золота – Віктора Музичка (м.Червоноград).

  Призи (книги «Шаховий словник») за кращі результати отримали також Максим Шевчук (м.Горохів), Андрій Демчук (м.Ківерці), Олексій та Олег Рубахи (м.Червоноград), Вячеслав Луцюк (м.Горохів), Володимир Чугай (м.Червоноград).

  Другий день змагань розпочався за програмою змагань у турнірі «Б» Бліц (11 турів по 5 хв. на партію кожному учаснику) у двох групах за коловою системою, участь у якому взяло 12 учасників. У підсумку змагань у молодшій групі ІІІ місце – Стас Боднар, ІІ місце – Олег Рубаха, І місце – Олексій Рубаха (усі із м.Червоноград) та серед дорослих  ІІІ місце – Микола Гапчин (м.Червоноград), ІІ місце – Віктор Музичка (м. Червоноград), І місце – Олександр Закордонець (м.Луцьк), який виграв усі 11 партій з 11 можливих..

  Головний суддя змагань Ігор Лещишак, майстер ФІДЕ, суддя національної категорії.

   

  В Івано-Франківську стартував кубок з гри бочча

  23130958 1596946653661744 8626475930681495391 n04-05 листопада, в Івано-Франківську вперше стартував Кубок західної ліги з гри бочча для людей з інвалідністю. Бочча - це паралімпійський вид спорту, який тільки набуває популярності в  Україні.

  До Івано-Франківська завітали 24 учасники з 8 областей західної України. Так з нашої Волині на змаганнях беруть участь кращі спортсмени – Ольга Дубінська, Олександр Барбарук, тренер Валентин Шабунін, представник команди Сергій Яремчук. Збірна команда Волинської області зайняла ІІІ місце. Вітаємо переможців.

   

   

   

  Переглядів 7596 Останнє редагування Четвер, 10 січня 2019 18:31
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua