Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:20

Молодь та спорт

sportІнформація про діяльність відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

 

 

 

Про роботу  відділу освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації за серпень 2019 року

03 серпня 2019 року в смт. Ратно відбувся  фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Доброта без обмежень» серед осіб з інвалідністю. У рамках фестивалю відбулися змагання у наступних видах: дартсу, кеглів, стрільби з лука, бочча.

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у цьому фестивалі взяла участь команда району, зокрема: Ольга Дубінська, Георгій Мартинюк, Сергій Яремчук, Олег Осіпович, Петро Іщук, Марія Яриченко, які повернулися із змагань з перемогами.

Команда у складі Ольги Дубінської та Георгія Мартинюка І місце у змаганнях з бочча, Марія Яриченко – І місце та Ольга Дубінська – ІІІ місце у змаганнях з кеглів, Марія Яриченко та Георгій Мартинюк  – ІІІ місце з дартсу. Усі спортсмени нагороджені грамотами, медалями та подарунками.

22 серпня 2019 року  проведено нараду з керівниками закладів освіти:  „ Про підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року”.

23 серпня 2019 року з нагоди Дня Державного Прапора та28-ї річниці Незалежності України вулицями міста відбувся патріотичний велопроїзд, за маршрутом: старт майдан Незалежності пам’ятник Т.Г.Шевченку – далі по вул. Шевченка до повороту на вул. Луцька (напрям на Луцьк) – до перехрестку із вул. Б.Хмельницького (поворот біля каплички вниз до супермаркету «Вопак») – далі по вул. Шевченка - фініш майдан Незалежності пам’ятник Т.Г.Шевченку. Учасники велопроїзду відзначені дипломами за активну участь та медалями, наймолодші учасники проїзду – заохочувальними подарунками.

24 серпня 2019 року з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в районі відбулися спортивно-масові змагання. На майдані Незалежності в м.Горохів пройшли змагання з боча серед людей з інвалідністю, флорбол серед учасників спортивного клубу «Рестарт».

На міському стадіоні «Колос» відбулися змагання з міні-футболу серед вихованців спортивних шкіл району та серед ветеранів.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами, медалями та статуетками організаторів змагань.

27 серпня 2019 року  проведено  розширене засідання колегії відділу освіти,молоді та спорту : „Про підсумки розвитку освіти району у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік”.

29 серпня 2019 року відбулися настановчі наради з фахових дисциплін для педагогів району.

Переглядів 9440 Останнє редагування Середа, 11 вересня 2019 11:05

Схожі матеріали