Версія для друку
Вівторок, 31 січня 2017 14:40

Про виділення земельних ділянок учасникам АТО йшлося під час зустрічі

У голови райдержадміністрації Любові Матвєєвої відбулася робоча зустріч з начальником відділу Держгеокадастру у Горохівському районі Сергієм Рубахою, в ході якої проінспектовано питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. За словами посадовця, земельні ділянки можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, а саме у таких розмірах:

для ведення садівництва — не більше 0,12 га, для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  у селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га, для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара.

 Відділом  спільно з органами місцевого самоврядування проведено резервування земельних ділянок для передачі у власність учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців у межах  рад району. Так  станом на 01.01.2017 року з зарезервованих земель є вільними  173,66 га для ведення особистого селянського господарства та 38,77 для садівництва. За клопотанням ТзОВ «Волинь Агро» та ТзОВ Волинь-Нова» розірвані договора оренди на земельні ділянки площею 23,41га по Шклинській с/р, 31,4671 га по Перемильській с/р та 7,637 га по Ватинській раді. Дані земельні ділянки  зарезервовані та роздаються учасникам АТО. Для забезпечення земельними ділянками учасників АТО по Звиняченській сільській раді вилучається частина землі у 4 фермерських господарств (використовують згідно договорів оренди), щоб забезпечити ділянками учасників АТО. Зроблений поділ ділянки, що була в користуванні ФГ Юзвика М.Ю. , 3 ділянки вже зареєстровані в Державному земельному кадастрі і будуть надані учасникам АТО. Робиться поділ ділянки, що була в користуванні ФГ «Калина АВК» Корнійчука А.В., для надання учасникам АТО. Згідно наказу Головного управління  розірвано 4 договори оренди з ПОА «Колос» по Мервинській сільській раді  загальною площею 86,4968 га та 4,5857 га  та надано дозвіл на поділ даних земельних ділянок  для надання учасникам АТО. Вже подано в головне управління 13 заяв на дані ділянки та готуються пакети документів 15 учасникам АТО. Заслухавши інформацію, очільниця району  доручила систематизувати роботу з надання земельних ділянок учасникам АТО, наголосивши, що питання виділення землі має бути максимально прозорим. 

Переглядів 860