12 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Допомога армії
 • Контрактна армія
 • Електронне звернення
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Прес-центр>Відбулася нарада у в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації
  Четвер, 08 лютого 2018 14:45

  Відбулася нарада у в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації

  8 лютого 2018 року у в.о. голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк відбулася нарада за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. Зі звітом про проведену  у 2017 році роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації виступив Григорій Дідух, начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації. Як повідомив посадовець, заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.01.2018 року становить 73,4 тис.грн. Боржником є філія «Горохівський автодор», термін заборгованості – 1 місяць. Відповідно до статистичних даних середня заробітна плата штатних працівників району  за ІІІ квартал 2017 року в цілому  становила 5246 грн або зросла до відповідного періоду минулого року на 51,2 відсотки. Одним з важливих питань є нарахування та виплата пільг та компенсації пільговим категоріям громадян, а також відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг відповідними  підприємствами.

  На надання пільг та виплату компенсацій пільговим категоріям громадян  на 01.01.2018 року профінансовано 10620 тис.грн субвенції на житлово-комунальні послуги. Щомісячно 6387  пільговиків та членів їх сімей користуються пільгою при оплаті за користування житловою площею, теплопостачання, водопостачання і водовідведення та за використану електроенергію.

  На обліку в управлінні перебуває 519 демобілізованих, з них отримали статус учасника бойових дій в АТО – 420 чоловік, з них 31 інвалідів війни, та 7 сімей загиблих. Всім учасникам АТО надано роз’яснення щодо надання пільг згідно  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  Державними соціальними інспекторами  управління складено   5897 актів обстеження  матеріально-побутових умов сімей, які звернулись за наданням   державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,  допомоги на дітей одиноким матерям з урахуванням доходів, допомоги по догляду та житлових субсидій,  з метою перевірки нужденності сім’ї та цільовому використанні коштів у певному виді допомоги.

  Було здійснено перевірки достовірності інформації про доходи та  майновий  стан отримувачів соціальної допомоги, проведено звірку  довідок про доходи, склад сім’ї та розміри земельних ділянок методом перевірки  безпосередньо виходом на підприємства, установи, організації, сільські ради у кількості – 13031.

           Відповідно до Наказу № 4 від 10.01.2007 року Міністерства праці соціальної політики України  “Про затвердження Порядку здійснення нагляду за додержання вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України” відділом контролю в Горохівському відділенні Локачинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області станом на 01.01.2018 р. перевірено 514 новопризначених пенсійних справ та 839  перерахованих. Постійно проводиться прийом громадян та своєчасно надаються роз’яснення щодо правильності призначення пенсій, вживаються заходи для усунення причин, що викликають скарги. 

          Віктор Білик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації прозвітував про проведену  у 2017 році  роботу  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. За його словами, одним із головних засад державної політики та принципу освітньої діяльності відділу освіти, молоді та спорту є забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності. Досягнення цієї мети забезпечувалось шляхом формування основних ключових компетентностей, які зазначені у Концепції Нової української школи.

  Заклади освіти району працювали  над  науково-методичною проблемою „Розвиток професійних компетентностей, інноваційної та методичної культури педагога в умовах реформування освіти”.

  У районі діє 51 заклад загальної середньої освіти, зокрема: 20 загальноосвітніх шкіл  І- ІІІ ступенів, 22 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня, 8 загальноосвітніх шкіл І ступеня, один навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія” м. Горохів.

  З 01 січня 2018 року за рішенням районної ради від 08.12.2017р. №19/15 «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району у власність Городищенської сільської ради ОТГ» передано 3 заклади освіти (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Угринів, ЗОШ І-ІІ ст. с.Бережанка, ЗОШ І-ІІ ст. с.Михлин) до Городищенської сільської ради ОТГ.

  У закладах освіти  району навчається 5720 здобувачів освіти (місто-1971, село-3749), функціонує 458 класів. Для здобувачів освіти, де менше 5 учнів у класах,  організовано індивідуальну форму навчання відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання.  З урахуванням індивідуальних здібностей, стану здоров’я  і демографічної ситуації організовано індивідуальне навчання для 283 здобувачів освіти, з них за станом здоров'я 48. Для 11 здобувачів освіти з 6 закладів освіти організовано інклюзивне навчання (НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” м.Горохів, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Підбереззя, Печихвости, Угринів, Шклинь,  с.Бужани).

  У 2017 році отримали корекційно-розвивальний комплекс 1+2 для дітей інклюзивної форми навчання ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Підбереззя.

      У закладах району  навчається 97 дітей – інвалідів (сільська місцевість– 54), 215  – за категорією потерпілих унаслідок аварії на ЧАЕС (сільська місцевість – 163), 29   дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 631 дитина з малозабезпечених сімей (510 – сільська місцевість), 32 дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО, 102 дітей-ромів.

  Для забезпечення дотримання конституційних прав жителів Криму, Луганської та Донецької областей, які змушені були переселитися до нашого району у закладах освіти району навчається 12 дітей.

  Особлива увага в районі приділяється підготовці дітей до школи. З 615 першокласників до вступу в школу  виховувалися в ДНЗ  518 дітей (84%). Решта дітей проходили підготовку до школи на базах закладів освіти.

  У районі функціонує 36  дошкільних закладів  освіти, у яких виховується 1414 дітей (міська місцевість - 5 ДЗО, 544 дітей;  сільська місцевість  - 31 ДЗО,  870 дітей). Діє 65 групи в ДЗО (міська місцевість – 21, сільська місцевість – 44).

  9 клас у 2017 році закінчили 553 здобувачів освіти, з яких 34 отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою; 11клас  закінчили 218 здобувачів освіти, з яких 4 отримали Золоті медалі та 4 - Срібні медалі.

  Для потреб школярів курсує 15 шкільних автобусів, які підвозять 784 здобувачів освіти до закладів освіти  району, 1 орендований автобус, який підвозить 29 учнів та вироблено проїзні квитки на рейсові автобуси, якими підвозиться 106 здобувачів освіти. Всього підвозиться 919 здобувачів освіти, що становить 16%. У 2017 році закуплено шкільний автобус для ЗОШ І-ІІІ ступеня м.Берестечко.

  У закладах  освіти району введено профільне навчання у 22 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, що становить 100%.

            З метою забезпечення професійної орієнтації здобувачів освіти, сприяння вибору напряму профільного навчання в старшій школі у 8-9 класах введено допрофільне навчання, яким у районі охоплено 93% школярів.

  Поглиблене вивчення предметів здійснюється в 10 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, якими охоплено 392 здобувачів освіти 8-9 класів (37%).

           Працюють міжшкільні факультативи із базових дисциплін в: ЗОШ І-ІІІст.м.Берестечко – математика, біологія, хімія, українська мова, інформатика, англійська мова, фізика; ЗОШ І-ІІІ ст.с.Вільхівка – трудове навчання; ЗОШ І-ІІІст. № 1 м.Горохова – історія, українська мова, математика, польська мова, інформатика, біологія, хімія; НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів  – економіка, біологія, хімія,  інформатика, географія, математика, екологія, українська мова, фізика, німецька мова.

        На  базі 19 закладів освіти району працювали  літні мовні табори.  292-є школярів вчилися практично застосову­вати знання з англійської,німецької та французької мов, отримані протягом навчального року. 18 таборів працювали за ІІІ програмою, тобто на базі таборів з денним перебуванням з дворазовим харчуванням. Заняття літнього  мовного табору ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко, який працював за програмою „Go Camp”, проходили відповідно до І програми, тобто на базі ЗНЗ без харчування. У таборі працював волонтер, носій мови.        

  Враховуючи те, що одним із базових компонентів Концепції «Нової української школи» є партнерські відносини між учнями, учителями і батьками, особлива увага звертається   на розвиток в закладах освіти учнівського самоврядування, на те, щоб здобувачі освіти, як організований колектив, могли на рівні  співпрацювати з колективом педагогів, відстоювати свої інтереси. Працює районна школа голів учнівського самоврядування «Лідер». Старшокласники є наставниками молодших школярів у роботі  по програмі «Добрик крокує планетою». Активно співпрацюють з учкомами  дитячі організації «Козацька республіка», які діють при всіх закладах освіти району. Щорічно у червні відбуваються районні зльоти дитячих організацій. 

      Найголовнішим напрямком діяльності відділу освіти, навчальних закладів  було і залишається  здоров’я і фізичний розвиток дітей.  У 20 навчальних закладах району працюють медичні працівники. Усі учні шкіл району пройшли поглиблені медичні огляди на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини та центру первинної медико-санаторної допомоги. У 2017 році виявлено 688 патологій.

  Має вагомі здобутки і КДЮСШ ім. О. Баламута. Вихованці школи постійно беруть участь у першостях, чемпіонатах області та чемпіонатах України, міжобласних та міжнародних турнірах, на яких неодноразово стають  переможцями та призерами змагань.

            У районі постійно ведеться робота щодо зміцнення навчально-матеріальної  та матеріально-технічної бази закладів освіти.

  Проте залишається проблема недостатнього фінансового забезпечення навчальних закладів для оновлення фонду шкільних бібліотек сучасною навчально - методичною літературою, оновлення комп’ютерної техніки, придбання кабінетів природничо-математичних дисциплін.

  З обговорених питань в.о.голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк висловила слова вдячності керівникам за проведену результативну роботу.

  Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

  Переглядів 204
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua