Версія для друку
Понеділок, 19 березня 2018 16:15

На оперативній нараді вирішено чимало питань

19 березня 2018 року  у в.о. голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк відбулася оперативна нарада за участю керівників окремих управлінь та відділів райдержадміністрації. Основна мета сьогоднішньої наради - оперативно про  питання соціально – економічного розвитку району, планування роботи усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, підбиття підсумків їх діяльності  за тиждень, що минув, налаштування усіх на результативну діяльність.

     В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації,  установ та організацій району звітували про проведену на минулому тижні роботу, проведені заходи та намітили плани роботи на поточний робочий тиждень. Людмила Косюк окреслила ті завдання, над реалізацією яких працює влада області й котрі потребують особливої уваги від влади на місцях.

        Про надзвичайні ситуації в районі доповів головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Тарас Севастян. Посадовець зупинився на питанні щодо вжиття додаткових заходів із попередження надзвичайних ситуацій у зв’язку з погіршенням погодних умов, зниження температури повітря.   Про стан освоєння коштів на соціально-економічний розвиток району проінформував заступник начальника  управління регіонального розвитку райдержадміністрації Віктор Яремчук.

     З поміж іншого посадовці обговорили стан справ щодо реалізації в районі державної політики у сфері соціальної підтримки населення  учасників АТО та інвалідів. Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  посадовці отримали ряд завдань та доручень. Загалом  було обговорено та вирішено чимало питань  бюджетного, податкового, соціально – економічного, освітнього, культурного спрямування. По завершенню оперативної наради Людмила Косюк проінформувала  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликала усіх до активної участі в них.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 357