Версія для друку
Понеділок, 01 жовтня 2018 14:20

Поцілунки, автографи та гуморески: як волиняни поважного віку розважалися в своє свято

Міжнародний день людей похилого віку, який проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН та відзначається в усьому світі 1 жовтня, волиняни відсвяткували напередодні – в неділю, 30 вересня 2018 року. Близько трьох сотень пенсіонерів зібралися у Палаці культури міста Луцька, аби насолодитися чудовим концертом Мар`яна Гаденка «У колі друзів».

Захід відбувся за ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка. Мар`ян Ілліч, генерал-майор Міністерства внутрішніх справ України, відомий композитор-пісняр, телеведучий, народний артист України – давній друг Олександра Ілліча, який радісно відгукнувся на пропозицію подарувати концерт у Луцьку для людей поважного віку. Окрім того, він привіз із собою зіркових гостей. Серед них - Юлія Мартинова, солістка Національної гвардії України та заслужена артистка України; Олександр Гурець,  народний артист України, оперний співак зі 40-річним стажем; відома композиторка та заслужена артистка України Лілія Остапенко; популярний гуморист та народний артист України Анатолій Демчук.

Гості дарували волинянам надзвичайно душевні українські пісні, щирий гумор, а Мар`ян Гаденко не був скупим на поцілунки дівчатам «його золотої осені». Натомість зал шаленів оплесками та вигуками «Браво!», а по завершенню – утворилася черга за фото та автографами для зірок.

Чимало слів вдячності звучало і для ініціатора заходу – голови облдержадміністрації Олександра Савченка. Натомість, він сказав, що якби вони не спонукали його до хороших справ – так яскраво відпочивати не вдавалося б.

- Зі святом вас, дорогі краяни «золотої осені»! Я бажаю, аби у нашому з вами віці була точно віра в те, що ми ще років 20-30 будемо в міру здоровими. У нас буде розуміння того, що Бог здоров`я нам вже не дасть, але дасть розум його не втратити остаточно. У нас з вами ще багато спільних справ, здебільшого приємних: співи, сміх, танці. Тому віри вам, оптимізму та радості у кожному дні!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

 

Переглядів 242