Версія для друку
Вівторок, 16 жовтня 2018 14:39

Оперативна нарада

16 жовтня 2018 року у голови райдержадміністрації Юлії Гринчук відбулася оперативна нарада за участю радників голови райдержадміністрації Андрія Розтоки та Юрія Цинтилевича, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників окремих установ та організацій. Основна мета сьогоднішньої наради - оперативно про  питання соціально – економічного розвитку району, планування роботи усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, підбиття підсумків їх діяльності  за тиждень, що минув, налаштування усіх на результативну діяльність, а також не лише обговорення важливих питань життєдіяльності органів виконавчої влади, пошук шляхів вирішення проблемних питань, а й пошук напрямків конструктивної співпраці тощо.

Про місцевих бюджетів Горохівського району за 9 місяців 2018 року інформувала Галина Корінецька, заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації. За її словами, до загального фонду місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року надійшло 82793,3 тис. грн. доходів, що становить 110 відсотків до запланованого, понадпланові надходження становили 7746,5 тис. гривень. Районний бюджет виконано на 103 відсотки, понадпланові надходження становлять 1483,7 тис. грн. Забезпечено виконання всіх місцевих бюджетів.

Базова дотація з державного бюджету передбачена на 9 місяців цього року і отримана в повному обсязі в сумі 21851,1  тис. грн.

Освітня субвенція надійшла в сумі 79967,2 тис. грн.

Медичної субвенції надійшло в сумі 32888,0 тис. гривень

Окрім того, на завершення оперативної наради  посадовці проінформували  про заплановані заходи на поточний тиждень. Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  посадовці отримали ряд завдань та доручень до виконання.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 259