Версія для друку
Вівторок, 19 лютого 2019 18:04

День Героїв Небесної Сотні: програма заходів на Волині

20 лютого 2019 року Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня п’ять років тому на вулиці Інституцькій у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

Відтак, на Волині, як і в інших куточках країни відбудуться поминальні заходи. Зокрема, 20 лютого о 14.40 біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України», що на Театральному майдані, розпочнеться громадська панахида. Опісля – покладання квітів та хвилина мовчання в пам’ять про загиблих.

Окрім того, в Палаці культури міста Луцька запланований вечір-реквієм «Пам’яті героїв Небесної Сотні присвячується…». Початок – о 15 годині.

Поруч із тим, заплановані заходи просвітницького та виховного змісту у закладах освіти та установах культури, а також організація тематичних виставок та культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування.

Довідково: Пам'ятний день встановлений указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 210