Версія для друку
Середа, 27 лютого 2019 14:51

Волинянам виплатять ще 316 тисяч гривень одноразової грошової допомоги на лікування

Уже вдруге впродовж останнього місяця зими провели засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам області, які опинилися в складних життєвих обставинах. Чергова зустріч під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець відбулася сьогодні, 26 лютого 2019 року.

Окрім Світлани Євтихіївни, на засіданні присутні заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, керівник Комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат» облради Олена Гурківська, а також представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації. Спільними зусиллями члени комісії розглянули 123 заяви від волинян, котрі надійшли як до депутатів обласної ради, так і сектору роботи зі зверненнями громадян.

– Сьогодні на розгляді у нас 17 заяв від військовослужбовців, які брали участь в Антитерористичній операції на сході України, і членів їхніх сімей, а також – 106 осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах та подали заяви для надання матеріальної допомоги на лікування чи ліквідацію наслідків пожежі. Серед заявників – один учасник Революції Гідності та двоє внутрішньо-переміщених осіб із інвалідністю, – передусім зазначила Світлана Мишковець.

Опісля, члени комісії приступили до розгляду документів. Відтак, за результатами засідання 123 жителям області, котрі звернулися за допомогою, виділено кошти загальною сумою у 316 тисяч гривень. Слід зауважити, що за такою ж процедурою під час попереднього засідання комісії, котре відбулося 12 лютого 2019 року, 89 волинян отримали матеріальні допомоги на загальну суму в 205 тисяч гривень.

– Виплати й надалі продовжуватимуться, – резюмувала по завершенні засідання комісії заступниця голови облдержадміністрації. – Тож, інформація про те, що волиняни, котрі потрапили в складні життєві обставини, не можуть отримати матеріальну допомогу через заблокований бюджет, не відповідає дійсності.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 186