Версія для друку
Вівторок, 14 січня 2014 13:13

Борис Клімчук закликає до європейської практики - поваги до Закону

Нещодавні звернення місцевих рад Волині щодо відставки Уряду або вже скасовані рішеннями судів через перевищення компетенції рад, або будуть оскаржені на днях. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні в ході оперативної наради.

Волинська громада повинна вчитися жити і працювати як у цивілізованій країні: на одних покладено виконання державних функцій, на інших – законотворча діяльність. «У кожного з нас - своє завдання. Функція народних депутатів – у прийнятті законів. Коли народний депутат починає займатися організацією Коляди - це занадто дорого для України і платників податків, - сказав голова облдержадміністрації.

«Прийде час виборів - люди скажуть своє слово. Суть цивілізованої демократії полягає в тому, щоб замість каменюки використовувалася виборча скринька. Тому, я закликаю політиків та представників місцевого самоврядування до європейської практики - поваги до Закону. І не тратити дарма часу на прийняття некомпетентних рішень чи популіських дій», - наголосив Борис Клімчук.

Прес-служба облдержадміністрації

Переглядів 690