18 жовтня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Допомога армії
 • Контрактна армія
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Головна>Прес-центр>Оздоровлення і відпочинок дітей у 2019 році
  Четвер, 11 липня 2019 10:24

  Оздоровлення і відпочинок дітей у 2019 році

  11 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Андрій Розтока провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та службами району по питанню оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році. 

  Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Оксана Лавренюк повідомила, що оздоровлення дітей здійснюється відповідно до районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

  У 2019 році оздоровленням та відпочинком планується охопити 1716 дітей, що складає 29,6 % від загальної  кількості дітей шкільного віку 5084 дітей шкільного віку (з 7-17 років включно).

  У районні діяло 22 табори денного перебування, де  відпочинком забезпечено 1230 учнів шкіл району. Табори  функціонували  14 днів    (субота, неділя вихідні) із 6-ти годинним  робочим днем з дворазовим харчуванням. З районного бюджету на харчування дітей у таборах передбачено 310,00 тис. грн., з розрахунку 18 грн. на одного учня в день. На зміцнення матеріально-технічної бази виділено 55,0 тис. грн..

  У 2019 році на базі таборів з денним перебуванням у 20-ти загальноосвітніх навчальних закладів нашого району (ІІ програма) та у 16-ти навчальних закладах (І програма) без харчування працювали мовні табори.

  Окрім цього, влітку активно використовувалися альтернативні форми відпочинку, зокрема, 965 дітей охоплено екскурсійними поїздками, 1480 -туристичними походами, 420 - гуртковою роботою.

  За кошти благодійного фонду «Європейський вектор» 5 дітей, зокрема, 1 – батько, якої загинув в АТО та 4 - батьки яких є учасниками АТО, оздоровилися в таборі «Супутник».

  З 29 червня 2019 свою роботу розпочав позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» с.Терешківці, який знаходиться у підпорядкуванні профспілкової організації працівників агропромислового комплексу. Діти будуть забезпечені відпочинком протягом двох змін, яка становитиме 14 днів.

  Утворено виїзну групу з огляду ПЗОВ «Веселка» щодо готовності до літнього оздоровчого сезону, до складу якої увійшли представники Горохівського міжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України», відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горохівського районного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Горохівського РВ УДСНС у Волинській області. 23 травня 2019 року здійснено виїзд районної групи у ПЗОВ «Веселка» та за результатами огляду складено акт огляду та видано ряд доручень.

  У поточному році райдержадміністрації виділена субвенція з обласного бюджету на придбання путівок для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  на умовах співфінансування (50х50) в сумі 100,0 тис.грн. Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на кошти обласної субвенції, було укладено договір з ПЗОВ «Веселка» на закупівлю 22 путівок.

  На кошти виділені з районного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей придбано на І зміну 44 путівки (вартістю 4500,00 грн.) на суму 198,00 тис.грн. Придбання путівок у місцевий табір «Веселка» дозволило зекономити  кошти  на перевезені  груп дітей та залишити кошти в районному бюджеті. 

  Крім того, в ПЗОВ «Веселка» за кошти міських, селищних, сільських рад району, сільськогосподарських підприємств району, спонсорські, батьківські кошти (загальна сума 243,00 тис.грн.) відпочинком охоплено 54 дитини.

  З 17 по 30 липня планується відкриття ІІ зміни. З районного бюджету виділено кошти в сумі 102,50 тис. грн., закуплено 23 путівки.

  У першочерговому порядку оздоровлюються діти пільгових категорій. Зокрема,  планується  100% охопити  оздоровленням  та  відпочинком   дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту, дітей, осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  На особливому контролі перебуває оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, дітей із постраждалих районів Донецької та Луганської областей (на території району проживає та навчається в школах 11 дітей шкільного віку).

  На оздоровлення до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) та державного підприємства України  «Молодіжний державний центр «Артек» за путівками Міністерств соціальної політики та  охорони здоров’я України. Сформовано банк даних, які мають бажання оздоровитися у вищезгаданих закладах.

  Управлінням соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації в ці заклади уже направлено 22 дитини, з них: 7 - діти з багатодітних сімей; 10 - малозабезпечених сімей; 2 - талановиті та обдаровані діти; 3 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

  Через комунальне некомерційне підприємство «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» оздоровлено та проліковано в санаторіях  Міністерства охорони здоров’я, «Дачний» та «Згорани» 81 дитину пільгової категорії. Зокрема, в санаторії «Дачний» - 20 дітей,  «Згорани» - 23 дитини, 38 - інших санаторно-курортних закладах України.

  Районною радою профспілки працівників освіти та науки придбано 68 путівок на відпочинок в  ПЗОВ «Супутник» (с.Світязь Шацького р-ну).

  Пріоритетними напрямками з оздоровлення дітей  було забезпечення  безпеки перебування дітей у дитячих таборах, забезпечення школярів  якісними оздоровчими послугами, в т.ч. – послугами  з харчування.  В районі протягом літнього оздоровчого сезону не зафіксовано спалахів харчових отруєнь, нещасних випадків тощо. 

  Станом на 10.07.2019 оздоровленням та відпочинком охоплено 1526 дітей, що складає 24,4 відсотки від загальної  кількості дітей шкільного віку 6260 дітей шкільного віку (з 7-17 років включно).

  У місцях відпочинку та оздоровлення дітей забезпечено охорону громадського порядку,  організовано чергування та патрулювання працівників відділу групи реагування патрульної поліції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області.

  08 липня 2019 року старшим інспектором з ювенальної превенції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області Сніжаною Лапків спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації  у ПЗОВ «Веселка» були проведені профілактичні бесіди на правознавчу тему, попереджено про відповідальність та основні обов’язки неповнолітніх. Обговорено питання щодо захисту дітей від насильства та жорстокого поводження з ними, наголошено про особисту безпеку під час літніх канікул, а також порушено тему «Булінг» у дитячому середовищі. Серед неповнолітніх поширено пам’ятки, де вказані контакти, куди можна звертатися у разі порушення їх прав. А також, працівники Горохівського ВП ГУНП продемонстрували дітям спецзасоби, які працівники поліції застосовують під час службової діяльності.

  Органами державного контролю та нагляду в літній період здійснюється обстеження закладів оздоровлення і відпочинку з метою перевірки дотримання законодавства якості оздоровчих послуг.

  Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

  Переглядів 82
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua