Версія для друку
Понеділок, 12 серпня 2019 11:43

Проаналізовано роботу територіального центру соціального обслуговування

Сьогодні, на оперативній нараді у в.о. голови райдержадміністрації Андрія Розтоки розглянуто питання: "Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за І півріччя 2019 року". 

Наталія Омельчук, заступник директора територіального центру соціального обслуговування проінформувала, що протягом І півріччя 2019 року відділеннями територіального центру охоплено соціальним обслуговуванням всього 1539 осіб (з них 392 чол. - у містах та 1147 чол. - у сільській місцевості)

Станом на 01 липня 2019 року у відділеннях соціальної допомоги на дому 61 соціальний робітник надав послуги одиноким та самотньо проживаючим непрацездатним громадянам. В середньому навантаження на одного соціального робітника становить 13 одиноких пенсіонерів.

На обслуговуванні у цьому відділенні знаходиться 747 осіб, з них 159 осіб є малорухомі та мають 4 групу рухомої активності згідно медичних висновків.

Соціальні робітники надають соціальні послуги догляду вдома згідно Державного стандарту. Контролюють роботу соціальних робітників 3 соціальних працівники. У відділенні працює 2 соціальних робітника, які виконують роботу в господарській частині установи та надають послуги по дрібному ремонту і різці, рубці дров в складі мультидисциплінарної команди.

Всього 121 особа самотньо проживаючих громадян сплачують за обслуговування у відділеннях соціальної допомоги вдома та послуги перукаря у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. За півріччя за платні послуги надійшло 9398 грн, за послуги перукаря - 1707 грн.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги протягом І півріччя 2019 року отримували соціальні послуги 766 громадян. Такі послуги громадянам району надають 3 соціальних працівників, 1 перукар.

Особлива увага приділяється розвитку відділення стаціонарного догляду. Стаціонарне відділення для постійного проживання м Берестечко знаходиться в приміщенні районної лікарні №2, яке розраховане на 25 ліжко-місць. У відділенні на утриманні знаходилось 26 інвалідів та пенсіонерів. На даний час у відділенні проживає 19 непрацездатних громадян. Вартість обслуговування у стаціонарному відділенні на місяць на 1 особу за І півріччя становить 6429,00 грн. Відділення забезпечене окремою пральнею та кухонним блоком.

Робота по запровадженню Державного стандарту догляду вдома виконана стовідсотково (кількість обслужених осіб 747 чол. та 747 справ оформлених по Державному стандарту догляду вдома) та Державного стандарту стаціонарного догляду виконана на 100 відсотків ( кількість обслужених осіб 26 чол. та 26 справи оформлені по Державному стандарту стаціонарного догляду);

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги протягом півріччя року охопило обслуговуванням 766 осіб, з них 79 осіб отримали адресну натуральну допомогу та 304 особи отримали тільки перукарські послуги. Розповсюджено гуманітарної допомоги у вигляді одягу і взуття пенсіонерам на суму 400 грн. Протягом півріччя надано допомогу промисловими товарами 4 учасникам бойових дій на суму 400 грн.

Після обговорення питання Андрій Розтока дав доручення посадовцю вивчити питання про подальшу діяльність відділення стаціонарного догляду у м. Берестечку при можливому створенні Берестечківської ОТГ та про оплату заробітної плати працівникам центру у новоствореній Мар'янівській ОТГ.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 255