Версія для друку
П'ятниця, 23 серпня 2019 12:19

Біль рідних за синами, чоловіками, батьками – вічний.

Родини загиблих військових потребують неймовірної уваги, адже істиною стали слова: «Герої не вмирають, допоки їх пам’ятають».

Не маємо права забувати, на який подвиг заради нас із вами пішли хлопці. Їхні батьки виховали справжніх патріотів.

23 серпня напередодні 28-ї річниці незалежності України в.о. голови Горохівської районної державної адміністрації Андрій Розтока, начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Віктор Білик, відвідали сім’ю загиблого земляка-учасника антитерористичної операції Луцюка Романа Йосиповича.

Під час зустрічі керівник району поцікавився проблемами, котрі постають перед ними в умовах сьогодення, висловив свою підтримку та готовність допомогти у вирішенні нагальних проблем сім’ї.

- Дякую вам за подвиг і велику жертву, за справжнього сина, який віддав життя, щоб ми могли жити й працювати, щоб Україна була єдиною і незалежною. Адже, за кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила, звичайно ж не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила й оберігала його своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – своє життя,  - з цими словами до рідних звернувся голова райдержадміністрації Андрій Розтока.

Щоб вшанувати пам’ять загиблого воїна, керівники поклали квіти до меморіальної дошки, яка знаходиться в ЗОШ І-ІІІ ступеня села Шклинь.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 215

Галерея зображень