Версія для друку
Вівторок, 03 вересня 2019 08:49

День знань у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні

Урочистості з нагоди Дня знань у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відвідала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, аби привітати вихованців закладу із початком навчального року.

- Тут навчаються і виховуються найкращі сини і дочки нашої України, професіонали, діти, які мають силу волі, терпіння та витримку. За це спасибі викладачам, батькам, що зростили таких дітей. Тому в світлу добре путь, нехай щастить не лише на навчальному шляху, а й в особистому житті. Слава Україні, - вітаючи, сказала Світлана Мишковець.

До слова, вперше переступили поріг Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою цього року 400 учнів, з яких 140 – це дівчата. Уже 19 років військовий ліцей вважається одним із кращих навчальних закладів області та держави, адже входить до 200 кращих в країні.

Тож не дивно, що під час урочистої лінійки за успіхи у навчанні вручали численні відзнаки як і вихованцям, так і педагогам. Були серед них відзнаки Міністерства освіти і науки України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 245