04 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Головна>Прес-центр>Оперативна нарада
  Вівторок, 10 вересня 2019 10:45

  Оперативна нарада

  Сьогодні у в.о. голови райдержадміністрації Андрія Розтоки відбулася оперативна нарада за участю голови районної ради Тараса Щерблюка, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк, керівників окремих установ, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Про стан роботи в районі щодо захисту прав дітей присутніх проінформувала завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Анастасія Ничипорук, котра зазначила, що  основним завданням служби  є реалізація на  території району державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

  Станом на 01 вересня 2019 року на первинному обліку в службі у справах дітей Горохівської райдержадміністрації перебуває 12 дітей-сиріт та 43  дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 29 – перебуває під опікою, піклуванням громадян, 6 – виховується в дитячих будинках сімейного типу, 18 – в прийомних сім’ях, 2 – перебувають на повному державному утриманні в навчальних закладах.

  В районі проживає 12 дітей-сиріт та 40 дітей, позбавлених батьківського піклування.

  За звітний період на первинний облік в службі у справах дітей взято 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 3 - влаштовано під опіку громадян та 3-  влаштовано в прийомну сім’ю.

  За звітний період з первинного обліку знято 12 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 10 - у зв’язку з досягненням повноліття, 1- у зв’язку з усиновленням, 1- у зв’язку з втратою статусу  (повернення в біологічну сім’ю).

  Станом на 01 вересня 2019 року проводяться обстеження житлово-побутових умов проживання всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників.

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 року № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» службою у справах дітей ведеться  облік дітей, які можуть бути усиновлені, та облік осіб, які бажають усиновити дитину. Своєчасно складаються анкети дітей, здійснюється нагляд за дотриманням прав дітей після усиновлення. На обліку служби у справах дітей перебуває 26 дітей, які підлягають усиновленню.

  Забезпечується доступність до інформаційних матеріалів та надання відповідних послуг особам з числа громадян, які мають бажання усиновити дитину. Станом на 01 вересня 2019 року на обліку перебуває 3 сім’ї кандидатів в усиновлювачі. У 2019 році одну подружню пару кандидатів в усиновлювачі було знято у зв’язку з усиновленням 1 малолітньої дитини.

            10 copy copy

  В Горохівському районі проживає 23 усиновлених дітей за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд. На протязі першого півріччя 2019 року здійснено 2 перевірки  умов проживання та виховання усиновлених дітей. Порушень прав дітей не виявлено .

  Постійно проводиться інформаційна кампанія серед населення щодо альтернативних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  (прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу).

  З метою популяризації сімейних форм влаштування статусних дітей з початку 2019 року спеціалістами служби у справах дітей  розроблені та розповсюджені інформаційні матеріали в сільських, селищних та міських радах району «Сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Сімейний патронат в Україні».

  Станом на 01 вересня 2019 року в районі функціонує 6 прийомних сімей (з них 1 утворена в поточному році) в яких виховується 15 дітей та утворено 1 дитячий будинок сімейного типу де влаштовано 5 дітей.

  В поточному  році проведено 17 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 60 питань, з них 4 – про захист житлових та майнових прав дітей.

  У 2019 році на виконання Районної Програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  та осіб з їх числа на 2018- 2021 роки та обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, заплановано придбання 1 соціального житла  та надання матеріальної допомоги для проведення ремонтних робіт житла, яке належить особі з числа дітей-сиріт.

  Станом на 1 вересня 2019 року на профілактичному обліку служби у справах дітей перебуває 170 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. 

  З метою профілактики, попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, обстеження сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, службою у справах дітей проводяться профілактичні рейди. Протягом 9-ти місяців 2019 року проведено 36 рейдів,  з них 5 у місцях відпочинку та концентрації молоді у вечірній час та щодо виявлення фактів продажу працівниками торгівлі алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.

  Станом на 01 вересня 2019 року  здійснено 207 обстежень умов проживання, утримання та виховання дітей в різного роду сім’ях.

  За результатами обстежень до правоохоронних органів  надіслано 20  подань щодо притягнення до адміністративної відповідальності тих батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, до  Горохівського районного суду направлено 5 позовних заяв на позбавлення 8-х батьків батьківських прав відносно 11 дітей. 

  На завершення оперативної наради  керівники проінформували  про заплановані заходи на поточний тиждень. Заслухавши інформацію посадовців, в.о голови райдержадміністрації Андрій Розтока оцінив вжиті кожним структурним підрозділом заходи  щодо забезпечення роботи в правовому полі, висловив низку зауважень та вніс ряд пропозицій. Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  посадовці отримали ряд завдань та доручень до виконання.

   Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

  Переглядів 245
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua