31 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • Робота спостережної комісії РДА
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
  Головна>Прес-центр>Оперативна нарада
  Понеділок, 27 січня 2020 11:18

  Оперативна нарада

  Сьогодні у в.о. голови райдержадміністрації Андрія Розтоки відбулася оперативна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк, керівників окремих установ, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Основна мета наради - оперативно про  питання соціально – економічного розвитку району, планування роботи усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, підбиття підсумків їх діяльності  за тиждень, що минув, налаштування усіх на результативну діяльність, а також не лише обговорення важливих питань життєдіяльності органів виконавчої влади, пошук шляхів вирішення проблемних питань, а й пошук напрямків конструктивної співпраці тощо.

  Про дотримання чинного законодавства керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації при прийнятті розпорядчих документів присутніх проінформував Павло Кусевич, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації. Зокрема, він зазначив, що на виконання Конституції України, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, в межах своїх повноважень голова Горохівської районної державної адміністрації видає розпорядження. За період з січня по грудень 2019 року видано 335 розпоряджень. Проекти розпоряджень голови райдержадміністрації візуються начальником відділу з питань юридичного забезпечення, запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

  изображение viber 2020 01 27 10 47 06

  Відповідно до статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Горохівська районна державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади, в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Горохівського району.

  Правове забезпечення апарату Горохівської районної державної адміністрації здійснює відділ з питань юридичного забезпечення, запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами  апарату районної державної адміністрації, який діє відповідно до Положення, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від  01.03.2018 №73 «Про затвердження Положення відділу з питань юридичного забезпечення, запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Горохівської районної державної адміністрації».

  Згідно Положення відділ проводить юридичну експертизу проектів нормативно-правових актів, підготовлених структурними підрозділами райдержадміністрації, за результатами якої готує висновки за формою, що затверджується Мін’юстом, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів.

  Порядок внесення та розгляду проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації передбачений Регламентом Горохівської районної державної адміністрації, що затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.08.2018 № 277 «Про затвердження Регламенту Горохівської районної державної адміністрації».

  Під час перевірки проаналізовано стан дотримання чинного законодавства керівниками структурних підрозділів при підготовці та розроблені проектів розпоряджень.

  Встановлено наступне, що більшість проектів розпорядження не відповідають вимогам нормопроектуальної техніки.

  Відповідно до пункту 58  Регламенту проекти розпоряджень підлягають обов'язковому погодженню із заінтересованими структурними підрозділами районної державної адміністрації, а у разі потреби – з іншими органами.

  У разі, коли проект розпорядження стосується розвитку конкретної адміністративно-територіальної одиниці або інтересів окремої територіальної громади, такий проект надсилається відповідному органу місцевого самоврядування для розгляду і внесення пропозицій.

  Головний розробник самостійно визначає заінтересовані структурні підрозділи районної державної адміністрації, її апарату та інші органи, виходячи зі змісту основних положень проекту розпорядження.

  Головний розробник організовує, спрямовує і координує роботу заінтересованих структурних підрозділів районної державної адміністрації, її апарату та інших органів з розроблення проекту розпорядження, вживає вичерпних заходів для врегулювання розбіжностей у їх позиціях щодо проекту (проводить консультації, узгоджувальні наради, робочі зустрічі тощо), отримує від них інформаційно-аналітичні та інші необхідні матеріали.

  Заінтересовані структурні підрозділи районної державні адміністрації, її апарату та інші органи за зверненням головного розробника у визначений ним строк беруть участь в опрацюванні та погодженні проекту розпорядження.

  Проекти погоджуються шляхом їх візування керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, інших органів, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації. При цьому зазначається посада, ініціали і прізвище особи, яка візує проект розпорядження, а також дата візування.

  Проекти розпоряджень районної державної адміністрації, які розробляються на виконання актів законодавства та доручень Прем'єр-міністра України, погоджуються не пізніше ніж у дводенний строк після їх подання головним розробником.

  Якщо заінтересовані структурні підрозділи районної державної адміністрації, її апарату та інші органи не висловили своєї позиції щодо проекту розпорядження у визначений головним розробником строк, такий проект вважається погодженим без зауважень.

  За результатами погодження проекту розпорядження головним розробником готується довідка про погодження, у якій зазначаються заінтересовані структурні підрозділи районної державної адміністрації, її апарату, інші органи, що:

  - погодили проект розпорядження без зауважень;

  - висловили зауваження та пропозиції, враховані головним розробником;

  - висловили зауваження та пропозиції, не враховані головним розробником;

    не висловили своєї позиції щодо проекту розпорядження.

  Довідка про погодження може не готуватись у разі, коли проект розпорядження стосується кадрових, організаційних (внутрішніх) питань діяльності районної державної адміністрації.

  Копії документів погодження проекту розпорядження зберігаються в архівних справах головного розробника.

  Разом з тим, головним розробником при подачі для розгляду проекту розпорядження не подається вищезазначена довідка, що свідчить про відсутність погодження заінтересованих осіб.

  Зустрічаються випадки відсутності в проектах розпоряджень посилань на норми чинного законодавства та статті Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

  В ході перевірки головним розробникам проектів розпоряджень надавалась практична та методична допомога щодо дотримання вимог законодавства. Частину виявлених недоліків та порушень усунуто під час проведення перевірки.

  На завершення оперативної наради  керівники проінформували  про заплановані заходи на поточний тиждень. Заслухавши інформації посадовців, в.о голови райдержадміністрації оцінив вжиті кожним відділом, управлінням заходи  щодо забезпечення роботи в правовому полі, виголосив також і низку зауважень та вніс ряд пропозицій. Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  посадовці отримали ряд завдань та доручень до виконання.

  Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

  Переглядів 475
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua