Версія для друку
Вівторок, 21 квітня 2020 10:00

Робоча нарада щодо ситуації з поширенням коронавірусу в межах району

Сьогодні, 21 квітня, голова районної державної адміністрації Сергій Мишленик та керівники закладів охорони здоров’я району спільно із представниками поліції знову зустрілися аби проаналізувати поширення в районі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

«Наразі епідемічна ситуація в районі контрольована. Проте, зневажати карантинними заходами не варто, адже на сьогоднішній день усі ми відповідальні за те, як надалі розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району», - зауважив Сергій Мишленик.

Завідувач Горохівського міжрайонного відділу Державної установи “Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Тетяна Рощина проінформувала, що в районі зареєстровано 13 підтверджених випадків COVID-19. Упродовж останньої доби підтверджених випадків коронавірусної інфекції не виявлено.

«Перевірено дотримання заходів самоізоляції 421 осіб із 428, які прибули в район із-за кордону. За період 18-20.04.2020 на КПП м. Берестечко здійснено огляд 101 авто, 170 пасажирів; КПП с.Журавники: 2030 авто та 3125 пасажирів», - зазначив начальник Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Андрій Литвин

«Працівниками районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області спільно із інспекторами муніципальної поліції в період 18-20 квітня здійснювався контроль за дотриманням обмежувальних заходів в закладах торгівлі міста Горохова», - прозвітував начальник районного управління Микола Крисюк.

Голова районної державної адміністрації Сергій Мишленик подякував усім за постійну цілодобову готовність до виконання невідкладних заходів та наголосив на дотриманні підвищеної готовності для реагування на можливе поширення в районі захворювання на COVID-19.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації 

Переглядів 179