Версія для друку
Вівторок, 21 квітня 2020 15:18

Робоча зустріч

«Зараз надзвичайно високий ступінь навантаження на районний підрозділ ДСНС України. Це не лише ліквідація пожеж в природних екологічних системах, житловому секторі громадян, а й боротьба з короновірусом. Зокрема, проведення дезінфекційних заходів, інформування населення  та чергування на блокпостах»,- повідомив  начальник Горохівського РВ управління ДСНС України у Волинській області Тарас Кашталян голову районної державної адміністрації Сергія Мишленика під час робочої зустрічі. В ході її проведення порушено ряд питань. Особливу увагу приділено запобіганню виникненню пожеж у природніх екосистемах та забороні спалювання сухої рослинності мешканцями району.  «Пожежу торфяника на загальній площі близько 1,8 гектара в селі Ржищів ліквідовано» - проінформував Тарас Кашталян.

«Однак  превентивні заходи серед населення щодо недопущення спалювання сухої трави необхідно посилювати», - зауважив він. Спільно прийнято рішення звернутися до органів місцевого самоврядування провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з метою недопущення пожеж.

Зокрема, особливу увагу звернути на заборону спалювання сухої трави і забезпечити розміщення інформації про відповідальність за її випалювання.

Учасники зустрічі обговорили координацію спільних дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, поліції, лісової охорони та рятувальників щодо оперативного реагування у разі випадків підпалу рослинності та притягнення до відповідальності винних осіб.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації 

Переглядів 138