Версія для друку
Четвер, 14 травня 2020 13:48

Робоча зустріч

З метою забезпечення фінансування захищених статей витрат місцевих бюджетів фінансовим ресурсом до кінця поточного року головами районної державної адміністрації та районної ради проводяться робочі зустрічі з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі щодо аналізу впливу карантинних заходів на прогнозовані показники економічного розвитку району.

З цією метою сьогодні, 14 травня, головою районної державної адміністрації Сергієм Мишлеником проведено робочу зустріч із начальником Горохівської державної податкової інспекції Нововолинського управління ГУ ДПС у Волинській області Оксаною Кондратюк та В’ячеславом Дейнекою, директором державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство». Проаналізовано стан сплати підприємством податків до районного бюджету та вжиття комплексу заходів, в межах своєї компетенції, з метою збільшення надходжень.

В ході зустрічі напрацьовано механізм спільних дій, спрямованих на пошук напрямків конструктивної співпраці по врегулюванню проблемних питань у лісовій галузі з метою виконання доходів районного бюджету. Зокрема, прийнято рішення рекомендувати підприємцям, що зареєстровані поза межами району та здійснюють заготівлю деревини згідно матеріалів лісовпорядкування на території державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство», здійснювати сплату податку з доходів  фізичних осіб по місцю ведення господарської діяльності.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 203