Версія для друку
Понеділок, 25 травня 2020 18:56

Робоча зустріч

З метою обговорення профілактичних та протиепідемічних заходів в районі для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби СОVID-19 при поетапному відновленні діяльності деяких сфер діяльності, 25 травня в райдержадміністрації під час робочої зустрічі обговорено проект тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину у закладах дошкільної освіти. Зустріч відбулася за участі голови районної державної адміністрації Сергія Мишленика, його заступника Віри Баландіної, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віктора Білика та Горохівського міського голови Віктора Годика.

Напрацьовано механізм спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в частині того, як заклади дошкільної освіти виходитимуть із карантину, коли уряд зніме обмеження. Прийнято рішення, що керівники закладів інформуватимуть орган місцевого самоврядування та відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації про підготовку приміщення, щодо кількості дітей, готових повернутися до навчання, потребу у забезпеченні, які в свою чергу перевірятимуть стан готовності закладу повернути дітей до навчання.

Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  головою райдержадміністрації Сергієм Мишлеником дано відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації ряд завдань та доручень до виконання.

Довідково: в районі функціонує 34 заклади дошкільної освіти, 6 з них – короткотривалого режиму перебування, вихованців – 1297.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 197