Версія для друку
Середа, 04 листопада 2020 15:02

Зустріч із підприємцями

Сьогодні, 4 листопада 2020 року, за ініціативи комісії з питань ТЕБ та НС в залі засідань районної ради відбулася зустріч із підприємцями району.

Голова райдержадміністрації Сергій Мишленик повідомив присутніх, що з огляду на збільшення захворюваності на COVID-19 є велика ймовірність встановлення з наступного тижня в районі «червоної» зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 

Андрій Литвин, начальник Горохівського відідлу поліції ГУНП у Волинській області, повідомив про обмеження та відповідальність за їх порушення, котрі будуть діяти при визначенні району «червоною» зоною.  

Керівництво та члени комісії наголосили, що метою зустрічі є попередження та застереження підприємців щодо суворого дотримання санітарних та протиепідемічних норм. 

У свою чергу, підприємці поділилися проблемними питаннями у разі введення додаткових обмежень, а саме: сплата податків, оренди, ЄСВ .Очільник району запевнив, що всі перелічені питання будуть вивчені з відповідними територіальними органами виконавчої влади. "Ситуація не проста, як для населення району вцілому так і для окремих галузей загалом. Ми в пошуку компромісних рішень. Однак, необхідно об'єднати зусилля, аби вирішити  дану ситуацію  найоптимальніше для всіх",- звернувся Сергій Мишленик до учасників заходу.

1213323

56754343

567343465

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 126