Версія для друку
Субота, 21 листопада 2020 08:00

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні горохівчани!

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей ціною власного життя задля оновлення Української держави.

Люди, які змінили історію України та полягли на Майдані, були з різних куточків держави, різних національностей, різного віку й віросповідання, різних професій. Але їх назавжди об’єднали любов до України та прагнення змінити життя кожного українця на краще.

Сотні сердець згоріли за перемогу, але водночас, запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше з вами майбутнє кращі сини поклали свої голови на Київському Майдані.

Щорічно, 21 листопада, в скорботний для всіх нас,  вся країна схиляє  голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні.

Висловлюю велику вдячність всім, хто у листопаді 2013 - лютому 2014 років постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вшановуючи нетлінну пам'ять за всіма загиблими, ми схиляємо голови перед учасниками бойових дій на сході, які демонструють усьому світу здатність захищати свою державу та берегти життя мільйонів її жителів.

Вдячний всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю  усім мирного неба, добра, злагоди та непохитної віри в перемогу всього єдиного великого українського народу.

Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!

З повагою,

голова райдержадміністрації Сергій Мишленик

Переглядів 102