Версія для друку
П'ятниця, 20 листопада 2020 15:20

День Гідності та Свободи – одне із знакових державних свят у новітній історії України.

20 листопада 2020 року у місті Горохові біля Символічного Хреста-пам’ятника «Борцям за незалежність України» напередодні Дня  Гідності та Свободи декан Горохівського деканату отець Андрій та клірик Горохівського Свято-Вознесенського храму УПЦ КП отець Валерій здійснили панахиду.

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Віра Баландіна, голова районної ради Тарас Щерблюк, керівники установ, організацій район району, жителі міста.

Революція Гідності відкрила вікно можливостей для важливих змін в Україні – процесу декомунізації, розвитку громадянського суспільства, що потужно заявило про себе  на Майдані у вигляді численних громадських ініціатив та волонтерського руху на захист держави.  

Присутні у пошані схилили голови та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. До Символічного Хреста-пам’ятника «Борцям за незалежність України» поклали квіти, вшановуючи пам’ять тих, хто не повернувся зі сходу України.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 137

Галерея зображень