Версія для друку
Середа, 16 липня 2014 16:41

Голову обласної ветеранської організації Миколу Капітоненка нагороджено відзнакою облдержадміністрації

Заступник голови облдержадміністрації Роман Карпюк взяв участь у засіданні Пленуму обласної організації ветеранів України.

   Ветеранська організація є однією з найбільш активних, свідченням чого є вагомий внесок у справу соціального захисту ветеранів та інвалідів війни. Вона бере активну участь в  громадсько-політичному житті області. Члени обласної організації ветеранів України постійно залучаються до роботи з патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, військовослужбовців. Облдержадміністрація всебічно сприяє статутній діяльності об’єднання ветеранів, постійно надає йому фінансову та організаційну підтримку.

   Роман Карпюк вручив голові обласної організації ветеранів Миколі Капітоненку подяку облдержадміністрації за багаторічну громадську діяльність, спрямовану на вирішення проблем ветеранів, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію.

   Голова облдержадміністрації подякував ветеранським організаціям за надання фінансової підтримки бійців 51-ї окремої механізованої бригади.

    Прес-служба облдержадміністрації

Переглядів 468