10 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Вівторок, 31 січня 2017 17:51

  ПОРЯДОК надання і використання коштів обласного бюджету на реалізацію обласної цільової Програми підтримки індивідуального будівництва на селі “ Власний дім ” на 2012 - 2017 роки

  І. Загальні положення

  1.1. Порядок надання і використання коштів обласного бюджету на реалізацію обласної цільової Програми підтримки індивідуального будівництва на селі “Власний дім” на 2012 - 2017 роки (далі - Порядок) розроблено відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 27 березня 1998 року №222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року №1211 «Про затвердження Положення про порядок формування і використання коштів Фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року №1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» зі змінами рішення обласної ради від 4 листопада 2011 року № 7/5 «Про обласну цільову Програму підтримки індивідуального будівництва на селі « Власний дім» на 2012 - 2017 роки» зі змінами при умові співфінансування з районним бюджетом.

  1.2. Порядок визначає умови і механізм надання обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (далі – Фонд) сільському населенню (далі – Позичальник) пільгових довгострокових кредитів для будівництва, завершення будівництва або добудови та реконструкції існуючого житла з надвірними підсобними приміщеннями; придбання незавешеного будівництвом та готового житла (з надвірними підсобними приміщеннями) з проведенням його добудови та реконструкції; спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій (водопостачання, електропостачанні, водовідведення, благоустрій), придбання корів, нетелів; для будівництва (облаштування) міні-доїльних залів у тому числі, виготовлення проектої документації на закупівлю обладнання).

  1.3 Даний Порядок розроблений з метою покращення житлових умов мешканців села (селища міського типу), поліпшення умов ведення особистого селянського господарства завдяки придбанню племінних тварин та  запровадженню сучасних технологій для покращення якісних показників молока та виготовленої продукції.

  1.4. Головним розпорядником коштів є департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, розпорядник нижчого рівня – Фонд, одержувачем коштів - Позичальник.

  1.5. У Порядку терміни вживаються у такому значенні:

  • Фонд - комунальна організація "Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі";
  • кредит (позика) - сума коштів або матеріальні ресурси у грошовому виразі, що надаються індивідуальним забудовникам житла та іншим Позичальникам за рахунок кредитних ресурсів Фонду відповідно до укладених кредитних договорів (договорів позики);
  • кошти на обслуговування кредиту – кошти перераховані на рахунки Фонду, що спрямовуються на витрати , пов`язані з наданням та обслуговуванням кредиту банківськими установами та витрати, пов`язані з утриманням Фонду;
  • кредитний договір - договір, укладений відповідно до цього Порядку між Фондом та Позичальником, який визначає умови надання кредиту Позичальнику, погашення Позичальником заборгованості за кредит, внесення плати за користування ним, відповідальність сторін та інші умови;
  • незавершені будвництвом індивідуальні житлові будинки – розпочаті будівництвом і не прийняті в експлуатацію індивідуальні житлові будинки з надвірними підсобними приміщеннями, будівництво яких здійснюється в межах сільських населених пунктів на підставі оформлених відповідно до чинного законодавства документів;
  • добудова незавершеного будівництва житлового будинку з використанням довгострокових кредитів – завершення будівництва індивідуального житлового будинку з надвірними підсобними приміщеннями у відповідності з будівельним паспортом;
  • реконструкція індивідуальних житлових будинків, а також придбаних будинків з використанням довгострокових кредитів – комплекс будівельних робіт та організаційно-технічних заходів, в наслідок яких здійснюються архітектурно-планувальні технічні показники завершених або незавершених будівництвом індивідуальних житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями;
  • спорудження інженерних мереж – комплекс робіт з будівництва та монтажу інженерних мереж (водопостачання та електрифікація) в сільських населених пунктах, до населених пунктів з підключенням їх до існуючих комунікацій, а також за їх межами, та облаштування систем енергозабезпечення (водопостачанння та електрифікація) індивідуальних житлових будинків, в тому числі шляхом заміни застарілого обладнання сучасним енергозберігаючим.

                      1.6. Кредит індивідуальним забудовникам житла в області надається на пільговій умові з дотриманням вимог чинного законодавства України  і основних принципів кредитування: цільового використання, забезпеченості, строковості, платності та зворотності, в межах наявних кредитних ресурсів Фонду.

                      1.7. Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути жителі Волинської області – громадяни України, які постійно проживають або переселяються для постійного проживання в сільську місцевість (село, селище міського типу), будують (купують) об`єкти кредитування в сільській місцевості і працюють на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують в сільській місцевості, в соціальній сфері села (працівники шкіл, дитячих садків, аптек, поліклінік, ФАПів, будинків культури, пошти, тощо), а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних, обслуговуючих та інших галузях, пов`язаних з розвитком та надання послуг агропромисловому комплексу, в бюджетних організаціях, органах місцевого самоврядування та виконавчої влади області, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров`я, фізичної культури та спорту, розташованих в межах області, власники (члени) особистих селянських господарств, пенсіонери, які постійно проживають у сільській місцевості та споруджують інженерні мережі, добудовують, реконструюють власне житло.

                      1.8. Кредити спрямовуються:

                      1.8.1. Для спорудження нового житлового будинку (господарських будівель, інженерних мереж):

                      сільським забудовникам за рахунок бюджетних коштів в розмірі до 200 тис. гривень під три відсотки річних.

                      1.8.2. Для добудови, реконструкції будинку, придбання незавершеного будівництва чи готового житла (господарських будівель, інженерних мереж):

                      сільським забудовникам за рахунок бюджетних коштів в розмірі до 100 тис.гривень під три відсотки річних.

                      1.8.3. Для придбання корів, нетелів:

                      власникам (членам) особистих селянських господарств за рахунок бюджетних коштів в розмірі до 10 тис.гривень під три відсотки річних.

                      1.8.4. Для будівництва (облаштування) міні-доїльних залів, виготовлення проектної документації на закупівлю обладнання міні-доїльних залів:

                      власникам (членам) особистих селянських господарств за рахунок бюджетних коштів в розмірі до 200 тис.гривень під три відсотки річних.

                      Право одержання кредиту відповідно до цього Порядку надається Позичальнику тільки один раз на кожен із напрямів.

                      1.9. Позичальник не має права без згоди Фонду проводити відчуження (продаж, дарування та інше) побудованого чи придбаного ним майна за кошти кредиту до повного погашення кредиту та відсотків за користування ним.

  1.10. Фонд може вимагати від позичальника належного забезпечення кредитного ризику по поверненню кредитних коштів та відсотків за користування ними у будь-яких формах та розмірах.

  1.11. Фонд може здійснювати страхування коштів кредитів відповідно до законодавства України.

  ІІ. Умови надання кредиту

  2.1. Критерії відбору Позичальників для надання кредитів на житло:

  2.1. Згідно затверджених списків в районах.

  2.2. У першу чергу кредит надається на завершення раніше розпочатого будівництва житлового будинку, господарських будівель та підведення інженерних мереж (електрифікація, водопостачання та інше).

  2.3.При умові співфінансування районних бюджетів.

  Кредит індивідуальному позичальнику надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) - до 30 років з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних, що нараховуються від еквіваленту суми наданого кредиту та сплачуються у грошовому виразі.

  Позичальник, який має 3-х і більше неповнолітніх дітей, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом з дати подання копії підтвержуючих документів.

  Конкретний строк, на який надається кредит, визначається Фондом з урахуванням сум кредиту та платоспроможності Позичальника.

  Індивідуальні забудовники, яким надаватиметься кредит, визначаються Фондом на підставі списків (клопотань) затверджених оранами місцевого самоврядування або виконавчої влади.

  Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням платоспроможності Позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об`єкту та граничного розміру кредиту: 100 тисяч гривень на купівлю, добудову чи реконструкцію, і 200 тися гривень для спорудження нового житлового будинку.

  Сума кредиту може змінюватисся відповідно до змін вартості робіт по будівництву, добудові чи реконструкції об`єкту. У зв`язку з цим у встановленому порядку вносяться зміни до кредитного договору чи укладаються нові договори.

  Термін цільовог використання кредиту Позичальником встановлюється Фондом, але не може перевищувати двох років з моменту отримання першої частки кредитних коштів.

  При тимчасовій відсутності у Фонді коштів на фінансування, Позичальнику може продовжуватися термін цільового використання кредитних коштів на будівництво, добудову чи реконструкцію об`єкту.

  2.2. Граничний розмір кредитів на придбання корів і нетелів у розрахунку на одного Позичальника – 10 тис. гривень, термін погашення – до 2 років.

  За користування кредитом на придбання корів і нетелів, наданим за рахунок коштів Фонду, що надаються з обласного оюбжету, встановлюється плата у розмірі трьох відсотків річних.

  В першу чергу кредит надається Позичальникам на придбання племінних тварин.

  2.3. Кредит на будівництво (облаштування) міні-доїльних залів надається Позичальнику на термін до 10 років, відсоткова ставка за користування кредитом становить три відсотки річних. Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням рівня платоспроможності Позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об`єкта кредитування і придбання обладнання та граничного розміру кредиту у сумі 200 тис. гривень.

  Критерії відбору Позичальників для надання кредиту на будівництво (облаштування) міні-доїльних залів.

  Переваги у конкурсному відборі надаються Позичальникам, які:

  • дають згоду на проведення на базі їх господарств семінарів-показів;

  -  зобов’язуються не зменшувати наявне поголів’я корів.

  2.4. Зобов`язання Позичальника за кредитним договором забезпечується договором поруки (оформленим Фондом чи нотаріально) або застави майна (оформленим нотаріально).

  2.5. Кредити надаються грошовими коштами шляхом перерахування грошових коштів на рахунки Позичальників через відділення банків.

  2.6. За оформлення та обслуговування кредиту Позичальник компенсує витрати Фонду, згідно з тарифами затвердженими Фондом і діючими на момент укладання договору.

  III. Порядок оформлення та видачі кредиту

  3.1. Надання кредиту здійснюється на підставі кредитного договору, що укладається після підтвердження права позичальника на його одержання та визначення суми кредиту.

  3.2. Для підтвердження права на отримання кредиту на будівництво, купівлю, добудову, реконструкцію житла та визначення його суми Позичальник надає Фонду такі документи:

  • заяву встановленого зразка на ім'я голови Фонду про надання кредиту;
  • клопотання органу місцевого самоврядування чи виконачої влади про надання кредиту;
  • паспорт громадянина України ;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, або довідку з УправлінняДержавної фіскальної служби про відсутність;
  • довідку з місця проживання про склад сім'ї з визначенням дати прописки (реєстрації) та року народження кожного члену сім'ї;
  • довідку про наявність та склад особистого селянського господарства;
  • довідку про наявність та розмір земельної ділянки з визначенням її правового статусу;
  • довідку з місця роботи Позичальника та кожного працездатного члена його сім'ї за 12 попередніх місяців з даними про займану посаду;
  • документація на будівництво житла, кошторис на реконструкцію; рахунок в банку; довідку,видану органом, що здійснює реєстрацію або сільської ради про наявність (або відсутність) нерухомого майна;
  • письмову згоду членів сім`ї Позичальника на отримання останнім кредиту.

  При необхідності Фонд має право вимагати надання позичальником іншої необхідної документації (документальне підтвердження права власності на будівлю).

  Для отримання кредиту на придбання житла чи господарських споруд Позичальник додатково повинен надати Фонду таку документацію:

  • документи, які підтверджують право власності продавця на майно, що продається;
  • згоду продавця продати будинок, який належить йому на правах приватної власності, завірену в сільській раді або проект договору купівлі-продажу.

  3.3.  Для підтвердження права на одержання кредиту на придбання корів і нетелів Позичальник подає до Фонду такі документи:

  • заява на отримання кредиту (по формі) підписана Позичальником та дружиною (чоловіком) Позичальника, оформляється у Фонді;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера позичальника, або довідку з УправлінняДержавної фіскальної служби про відсутність;
  • особовий рахунок в банку Позичальника, або рахунок продавця;
  • довідка про склад сім’ї ( надається сільською радою);
  • поручительство одного працездатного громадянина, який має постійне джерело доходу та довідка про його доходи за останніх 12 місяців.

  3.4. Для участі у конкурсі на отримання кредиту на будівництво (облаштування) міні-доїльних залів Позичальник подає до Фонду наступні документи:

  - заява на отримання кредиту (по формі) підписана Позичальником та дружиною (чоловіком) Позичальника, оформляється у Фонді;

  - паспорт громадянина України;

  - довідку про присвоєння ідентифікаційного номера Позичальника, або довідку з Управління Державної фіскальної служби про відсутність;

  - довідка сільської ради про наявність поголів’я корів, земельних ділянок (паїв);

  - довідка про склад сім’ї (надається сільською радою);

  - бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням доцільності надання кредиту;

  - проектно-кошторисна документація (копія);

  - довідку про наявність та склад особистого селянського господарства;

  - документи необхідні для визначення рівня платоспроможності Позичальника (довідка про доходи Позичальника і членів його сім`ї, одержані за попередні 12 місяців);

  - копію документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій будується (облаштовується) приміщення міні-доїльного залу.

  3.5.Зобов'язання позичальника за кредитним договором можуть забезпечуватись:

  а)            договором застави.

  Предметом застави може бути майно, на яке відповідно до законодавства України може бути накладено стягнення.

  Заставлене майно повинно бути ліквідним і підлягає щорічному страхуванню Позичальником чи іншим заставодавцем на користь Фонду від ризику втрати і пошкодження на весь термін дії договору про надання кредиту.

  б)     договором поруки юридичної особи або договорами поруки одного чи кількох фізичних осіб посвідченого в обласному Фонді або у нотаріуса.

  Необхідна кількість поручителів визначається Фондом з урахуванням суми кредитних коштів, платоспроможності позичальника та поручителів.

  в) договором про іпотеку будівель, що споруджуються за рахунок кредиту, а в разі, коли житло будується на земельній ділянці, яка належить позичальнику за правом приватної власності, також договором про іпотеку земельної ділянки.

  г)     договором страхування кредитного ризику.

  Достатність форм забезпечення визначається Фондом.

  3.6. При забезпеченості кредиту договорами поруки фізичних осіб, останні надають Фонду такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера або довідку з УправлінняДержавної фіскальної служби про відсутність;
  • довідку з місця роботи поручителя за 12 попередніх місяців з даними про займану посаду.

  3.7 При забезпеченості кредиту договором поруки юридичної особи уповноважені посадові особи останньої надають Фонду такі документи:

  • заяву-відношення на ім'я голови Фонду; рішення повноважного органу підприємства про надання поруки; свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності; статут;баланс на останню звітну дату;довідку про перелік обігових коштів;розшифровку дебіторської та кредиторської заборгованості.

  При необхідності Фонд має право вимагати надання поручителем іншої необхідної документації.

  3.8. Рішення про надання або відмову у наданні кредиту приймає правління Фонду. У разі прийняття рішення про відмову у наданні кредиту Фонд у місячний термін повідомляє про це Позичальника з обґрунтуванням причин відмови.

  Позитивне рішення Фонду про надання кредиту є підставою для укладення з Позичальником кредитного договору.

  3.9. Кредитний договір укладається з позичальником відповідно до діючого законодавства з урахуванням вимог даного Порядку.

  Зміни та доповнення до кредитного договору оформляються додатковою угодою і є невід'ємною частиною кредитного договору.

  3.10. Видача кредиту здійснюється в міру виконання робіт та використання бюджетних коштів згідно звітів про цільове використання коштів.

  3.11. Кредит може надаватись Позичальнику грошовими коштами у безготівковій формі залежно від умов кредитного договору та додаткових угод до нього.

  3.12. Нарахування відсотків за користування кредитом проводиться Фондом з моменту надання Позичальнику кредитних коштів у відповідності даного Порядку.

  3.13. Графік погашення кредиту та відсотків за користування ним встановлюється Фондом у договорі, з урахуванням суми фактично наданих коштів Позичальнику.

  3.14.Оформлення, облік і контроль за здійсненням операцій з надання кредитів ведуться згідно законодавства.

  Кредит вважається наданим Позичальнику з моменту списання грошових коштів з банківського рахунка Фонду в банківській установі, що його забезпечує.

  IV . Умови погашення кредиту та внесення інших платежів, які мають передбачатися у кредитних угодах

   

  4.1.Погашення кредиту та внесення плати у розмірі за користування ним проводитья Позичальником у строки, обумовлені у кредитному договорі.

  4.2.Погашення кредиту в останній рік повинно бути проведено до закінчення терміну кінцевого погашення кредиту.

  4.3. Позичальник має право достроково повернути кредит на умовах

  кредитного договору, з обов'язковою оплатою відсотків за час користування ним. Фонд не має права чинити перешкоди Позичальникам у реалізації цього права.

  4.4.У разі порушення Позичальником умов кредитного договору, Фонд має право вимагати від Позичальника дострокового погашення кредиту та внесення позичальником інших платежів, передбачених кредитним договором і нарахованих Фондом.

  4.5.Факт повного виконання Позичальником фінансових зобов'язань за кредитним договором, а саме: повернення кредитних коштів, відсотків за користування ними та внесення інших платежів, які передбачені умовами кредитного договору і нараховані Фондом, оформляється відповідним актом сторін кредитного договору.

  4.6.У разі невиконання Позичальником умов кредитного договору Фонд відповідно до чинного законодавства здійснює заходи щодо стягнення заборгованості з кредиту та інших платежів (штрафних санкцій), які передбачені умовами кредитного договору і нараховані Фондом.

  4.7. До повного виконання фінансових зобов`язань перед Фондом Позичальник не має права продати або передати майнові права на житловий будинок, який будується (збудований), третій особі.

                  4.8. В окремих форс мажорних випадках (стихійне лихо, військовий стан, загибель худоби та ін.) за клопотанням Позичальника, Фонд зобов’язується відстрочити або розстрочити дату сплати чергового платежу на підставі наданих документів з обґрунтуванням причини.

  1. V. Контроль за цільовим використанням коштів кредиту та виконанням умов кредитних договорів

  5.1.У разі подання позичальником недостовірних даних у документах для отримання кредиту, передбачених цими Правилами, до нього застосовуються санкції, передбачені чинним законодавством України.

  5.2.У процесі фінансування Позичальника, Фонд здійснює перевірку робіт та здійснює контроль за цільовим використанням кредитних коштів.

  У випадку виявлення нецільового використання кредиту чи порушення строків будівництва Фонд має право припинити фінансування Позичальника, розірвати договір, вимагати від Позичальника та його поручителів дострокового погашення кредиту, відсотків за користування ним та внесення інших платежів, які передбачені умовами кредитного договору і  нараховані Фондом, або реалізувати заставлене майно та нарахувати і утримати штраф у розмірі 10 % від суми отриманого кредиту.

  5.3.Позичальники повинні надавати представникам Фондів безперешкодну можливість для огляду споруджуваних та тих, які реконструюються, будинків, господарських будівель, інженерних мереж чи інших, придбаних за кредитні кошти об'єктів чи матеріальних цінностей, і перевірки документів, які підтверджують фактичні витрати на цільове використання кредитних коштів. Перевірка освоєння та цільового використання кредиту Позичальником проводиться представниками Фонду зі складанням відповідного акту.

  Перевірка нецільового використання кредиту проводиться відповідними комісіями Фонду у присутності Позичальника чи представника органів місцевого самоврядування та оформляється актом.

  5.4.За прострочення погашення платежу нараховується пеня згідно умов договору та чинного законодавства України. Право прийняття рішення про нарахування та стягнення штрафних санкцій належить Фонду.

  Рішення про нарахування та стягнення штрафних санкцій приймається з урахуванням суттєвих обставин, які перешкоджали Позичальнику належним чином виконувати свої зобов'язання, передбачені кредитним договором.

  5.5. Контроль за дотриманням Фондом вимог законодавства під час надання, обслуговування та погашення кредиту здійснюється відповідними контролюючими органами.

  Фонд звітує про цільове використання коштів департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації щоквартально.

  5.6.Посадові особи, які допустили порушення умов цього Порядку, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

  5.7. Для ефективного використання коштів Фонд зобов’язаний надавати Позичальнику консультаційні послуги.

  5.8. Для підтвердження цільового використання коштів Позичальник подає до Фонду звіт про цільове використання коштів, який повинен представляться  не пізніше 1 місяця після зарахування повної суми позики, або її частини, в якому повинно відображатися: дата та номер документа, що підтверджує наявність закуплених матеріалів та обладнання (акт виконаних робіт) чи виконання проектно-кошторисної документації.

  VI Визначення обсягів бюджетних коштів для надання кредитів

  6.1.Під час складання проектів державного та місцевих бюджетів Фонд визначає потребу у коштах для пільгового кредитування.

  Пропозиції Фонду щодо обсягу коштів, необхідних для кредитування, в установленому порядку подаються обласній державній адміністрації, обласній раді та головному розпоряднику коштів. Кошти на кредитування затверджуються рішенням органів місцевого самоврядування.

  6.2.Сформовані за рахунок бюджетних джерел кошти Фонду, які не використано у звітному бюджетному році, вилученню не підлягають і використовуються за призначенням у наступному році.

  6.3. Кошти, які надходять від погашення кредитів, наданихПозичальникам за рахунок місцевих бюджетів, зараховуються на відповідні рахунки, відкриті на і`мя відповідного іфнансового органу у відділеннях Державного казначейства, та за рішенням органів місцевого самоврядування спрямовуються на подальше кредитування.

  6.4.Витрати Фонду по обслуговуванню наданих кредитів індивідуальним забудовникам та за іншими напрямами діяльності, фінансуються за рахунок коштів, що надходять від сплати відсотків за користування кредитами виданих з обласного бюджету та сплачених штрафних санкцій.

  6.5. Фінансова звітність про використання коштів обласного бюджету складається і подається в установленому порядку.

  6.5. Відповідно до законодавства відповідальність:

  - за достовірність всіх поданих документів на розгляд комісії та підтверджуючих документів про цільове використання коштів несе Позичальник;

  - за цільове використання коштів обласного бюджету –обласний Фонд.

  Контроль за цільовим  використанням коштів обласного бюджету здійснює  департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

  Переглядів 838 Останнє редагування Понеділок, 09 жовтня 2017 14:57
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua