Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати
Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.
Період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу
Роз’яснення щодо особливостей обчислення страхового стажу за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності
Згідно із статтею 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон № 1105) страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, крім випадків, передбачених абзацом другим цієї частини.
З 01 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних
За рішенням правління Фонду соціального страхування України з 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.
Павло Чайка: Як можна простити росіянам загибель більше 10 тисяч наших хлопців?
На варті Української держави
Субпроект Світового банку на Волині у розпалі реалізації
Волинь співпрацює з німцями у сфері професійно-технічної освіти
Волиняни – серед кращих держслужбовців України
Рядки 3.2.1, 3.3.1 та 3.4.1 таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску носять довідковий характер
Рядки 3.2.1, 3.3.1 та 3.4.1 таблиці 1 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (у редакції наказу Мінфіну від 15.05.2018 № 511) (далі – Порядок № 435), заповнюються у випадку застосування роботодавцями ставок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) у розмірі 8,41 відс., 5,3 відс., 5,5 відс. при нарахувані суми заробітної плати, суми винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами, оплати допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.