Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:26

Звернення громадян

Шановні жителі Горохівського  району!

Вітаємо вас на веб-сторінці Горохівської районної державної адміністрації. Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації забезпечує належний розгляд письмових і усних звернень та організацію особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації

Ця веб-сторінка допоможе вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, порядок проведення особистих та виїзних прийомів громадян посадовими особами згідно з затвердженими графіками, роз’яснення та консультації з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

Ваше звернення може бути усним (викладене громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку, через телефонні «гарячі лінії» та записане (зареєстроване) посадовою особою) чи письмовим (надіслане поштою або передане громадянином до райдержадміністрації особисто чи  через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства).

Також письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі  Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Тому радимо  в електронному зверненні зазначити поштову адресу, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку з Вами. Застосування електронного цифрового  підпису  при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Письмові звернення Ви можете  надіслати за адресою м. Горохів, вул. Шевченка, 17, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або звернутися до райдержадміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань у Горохівській районній державній адміністрації. Телефон для довідок – 21 778.

Листування між райдержадміністрацією та юридичними особами здійснюється письмово (окрім запитів на отримання публічної інформації).

 

 

 

Переглядів 6154 Останнє редагування П'ятниця, 13 квітня 2018 08:57

Схожі матеріали