Версія для друку
Четвер, 13 лютого 2014 11:26

Діяльність служби зайнятості

 Діяльність служби зайнятості 

 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ
В Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості роботодавці із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину для працівників, які втратили частину заробітної плати. Допомога надається внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином.
Порядок надання допомоги по частковому безробіттю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. №306.
Консультації щодо оформлення пакету документів для отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати в Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ, м. Горохів, вул.. Шевченка, 46, тел.. (03379) 21 301,
е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Стати на облік у центрі зайнятості відтепер можна ще й на онлайн-порталі державних послуг Дія 
https://is.gd/3E0QYG

Цей проєкт реалізовано в партнерстві Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниМіністерство цифрової трансформації України та державної служби зайнятості, за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Що потрібно, щоб стати на облік у центрі зайнятості через портал Дія

  • Авторизуйтесь в кабінеті користувача на порталі Дія через електронний підпис, електронну систему ідентифікації Bank ID або Mobile ID.
  • Заповніть заяву: внесіть свої особисті дані (серію, номер паспорт, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, вкажіть останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажте документи та разом із заявою надсилайте їх на розгляд.
  • На електронну адресу отримайте підтвердження надання статусу безробітного в разі, якщо ви оформили документи правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати анкету або ж нададуть аргументовану відмову.
  • Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо у вас немає рахунку для соцвиплат, упродовж 10 днів ви можете оформити його та надіслати номер на електронну адресу центру зайнятості. Уточніть, будь ласка, перелік банківських установ, з яким працює центр зайнятості.

Нагадуємо, під час карантину статус безробітного надається з першого дня перебування на обліку.

#ДСЗ #служба_зайнятості #Міністерство_розвитку_економіки_торгівлі_та_сільського_господарства_України #Міністерство_цифрової_трансформації

 

Шановні клієнти служби зайнятості

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.

Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут

https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи: на електронну пошту

Переглядів 14030 Останнє редагування Середа, 29 квітня 2020 16:36