13 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 27 жовтня 2023
  П'ятниця, 27 жовтня 2023 16:13

  Службова нарада

  27 жовтня перший заступник голови районної державної Віктор Фіщук, командири добровільних формувань територіальних громад району, члени штабу територіальної оборони й представники територіальних громад взяли участь у службовій нараді-навчанні під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Мовенка з питань організації функціонування постів візуального спостереження в області. Захід відбувся очно в овальній залі обласної державної адміністрації та у режимі відеоселекторного зв'язку.

  27 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Ірина Ліщук, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Романюк та начальник відділу цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації Галина Василенко взяли участь у нараді, що проходила в режимі відеозв’язку, де представники компаній «Lifecell», «Vodafone» і «Київстар» розповіли про комплекс заходів з облаштування базових станцій мобільного зв'язку акумуляторними батареями та електрогенераторами, що надасть можливість забезпечення жителів регіону мобільним зв'язком в умовах можливих відключень електроенергії.

  П'ятниця, 27 жовтня 2023 13:22

  Радіодиктант національної єдності

  27 жовтня працівники районної державної адміністрації та районної ради долучились до участі у Радіодиктанті національної єдності.

  Цей захід, який відбувається в Україні вже не вперше, приурочений до Дня української писемності та мови і має на меті об'єднати людей навколо нашої країни.

  Сьогодні, 27 жовтня, відзначається День української писемності та мови.

  В наш непростий час ми всі мали можливість усвідомити, наскільки важливою є для нас українська мова – не лише засіб спілкування, а й символ гуртування нації, маркер, що вказує на приналежність до українського народу та подразник для всіх тих, хто хотів би навіки заглушити голос вільних і волелюбних людей на власній землі.

  Наша мова завжди об'єднувала українців у періоди визвольних змагань, з її популяризацією і поширенням пов'язується піднесення самосвідомості народу, яке призвело до відновлення нашої державності на початку 90-х років. Тому знищення української мови – одне з головних завдань ворогів незалежності України, тих, хто прагне до знищення  нашого народу, як цілісної спільноти, позбавлення його етнічної самоідентичності, політичної самостійності.

  Збереження її та розвиток, популяризація і поширення у всіх сферах життя – завдання таке ж важливе, як і захист нашої Вітчизни на лінії фронту.

  Без мови немає нації, без нації – немає країни.

  Бережімо нашу рідну українську мову, плекаймо її як перлину душі нашого народу, як те, що відрізнятиме нас і наших нащадків від безсловесного населення розлогих теренів десь серед Європи.

  Разом переможемо!

  Слава Україні!


  Начальник Володимирської                                                 Голова

  районної військової адміністрації     Юрій Лобач             Володимирської районної ради       Віктор Хиць

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua